Veľkosť balenia: 30 ml

CLARITY PEPTIDES

Peptidový komplex

Krištáľovo rozjasnená pleť bez jedinej chybičky, ktorá žiari zdravím. Vďaka CLARITY PEPTIDES ju môžete mať aj vy. Make-up a korektor už nebudete potrebovať. Ľahké sérum s kryštalickými peptidmi prečistí vašu pleť, zredukuje pigmentáciu, a navyše vyhladí jemné linky a vrásky.

Celý popis
100% vegan100% vegan
V tehotenstve a pri dojčeníV tehotenstve a pri dojčení
* Produkt neobsahuje aktívne látky, ktoré by mohli byť počas tehotenstva a pri dojčení potenciálne rizikové. Napriek tomu odporúčame používanie produktu konzultovať s Vaším ošetrujúcim lekárom.
Cena: 53 €
Na sklade - ihneď posielame

Multifunkčné sérum pre krásnu pleť

Nevyvážená strava, nedostatok spánku, stres alebo hormonálna nerovnováha majú priamy vplyv na kvalitu a zdravie pleti. CLARITY PEPTIDES je ľahké multifunkčné sérum, ktoré pôsobí silne protizápalovo a antibakteriálne. Podporuje prečistenie a ozdravenie pleti, zároveň minimalizuje produkciu kožného mazu, hydratuje pleť a vyhladzuje viditeľné vrásky a jemné linky.

Kórejská starostlivosť o pleť

Krištáľovo rozjasnená pleť je typická pre kórejskú kozmetickú starostlivosť, ktorá je v súčasnosti stále obľúbenejšia na celom svete. Zoznámte sa s ňou aj vy! Nie je nutné na seba vrstviť obrovské množstvo make-upu a korektoru, ale naopak zvýrazniť prirodzenú krásu zdravej pleti. S CLARITY PEPTIDES už nemusíte tráviť pred zrkadlom hodiny s púdrom a make-upom, a získate krásnu, zjednotenú a zdravo rozžiarenú pleť bez jedinej chybičky!

Pomôže každému typu pleti

 • Mastná pleť náchylná k nedokonalostiam bude ťažiť z obsahu niacínamidu a zinc PCA, ktoré minimalizujú produkciu kožného mazu a znižujú výskyt vyrážok
 • Suchá pleť ocení obsiahnutú kyselinu hyalurónovú, ktorá jej poskytne okamžitú hydratáciu; niacínamid a krystalid (kryštalické peptidy) navyše stimulujú syntézu ceramidov, ktoré hrajú významnú úlohu vo formovaní ochrannej kožnej bariéry brániacej vysychaniu pokožky
 • Normálna pleť získa vďaka krystalidu krištáľovo rozjasnený vzhľad, je prečistená, vyhladená a povrchovo zjednotená, získa mladistvý jas
 • Zrelá pleť ocení navýšenie produkcie kolagénu a elastínu, a tým pádom redukciu vrások a jemných liniek vďaka krystalidu
 • Citlivej pleti sa uľaví od podráždenia vďaka niacínamidu, ktorý je jednou z najlepších kozmetických látok pôsobiacich proti zápalom

Redukcia pigmentácie a zjednotenie pleti

Obsiahnutý niacínamid zabraňuje presunu pigmentu melanínu do buniek kože, a tým spomaľuje procesy vedúce k vzniku nadmernej pigmentácie. Okrem toho urýchľuje obnovu buniek a stimuluje produkciu kolagénu. Pokožka je vďaka tomu zdravá a získava mladistvý vzhľad.

Dokonalé rozjasnenie

Krystalid cieli na prirodzene sa vyskytujúce bielkoviny, ktorá sú zodpovedné za zníženie množstva bunkového odpadu. Ten môže byť príčinou unavenej, šedej pleti. Krystalid vyhladzuje pokožku, ktorú zanecháva krištáľovo rozžiarenú a zjemnenú. Je preto dokonalou podkladovou bázou pod make-up.

Proti akné, vyrážkam a zápalu

Tým, že cieli na všetky mechanizmy tvorby nedokonalostí pleti, podporuje jej zdravý a bezchybný vzhľad. Niacínamid a zinc PCA minimalizujú tvorbu kožného mazu, a tým pôsobia preventívne proti vzniku pupienkov. Okrem toho bránia rozvoju baktérií zodpovedných za akné, upokojujú lokality postihnuté zápalom, uľavujú od začervenania a minimalizujú viditeľné známky akné.

Peptidové sérum s nabitým zložením

10% niacínamid (vitamín B3):
Má protizápalový účinok, redukuje začervenanie a podráždenie pokožky. Spomaľuje rýchlosť tvorby kožného mazu a urýchľuje obmenu pokožky na bunkovej úrovni. Zabraňuje upchatiu pórov, ktoré môže byť príčinou vzniku akné. Navyše minimalizuje hyperpigmentáciu a stimuluje produkciu kolagénu.

Krystalid:
Rozjasňujúce kryštalické peptidy pleti dodávajú zdravý lesk a žiaru. Podporujú aktivitu prirodzenej bielkoviny α-krystalin, ktorá dodáva pleti jas vďaka tomu, že z jej povrchu odstraňuje nahromadený bunkový odpad. Krystalid navyše reguluje exfoliáciu (odlučovanie odumretých buniek z povrchu kože), a tým bráni upchávaniu pórov a tvorbe akné.

Zinc PCA:
Zinok je jedným z hlavných minerálov v ľudskom organizme. Zinc PCA má pozitívny vplyv na produkciu kožného mazu, a tým pôsobí preventívne proti vzniku pupienkov. Zlepšuje vzhľad suchej či poškodenej pokožky vďaka tomu, že redukuje výskyt šupiniek na pleti a obnovuje jej pružnosť. Navyše pleť vyživuje a bráni jej vysychaniu.

Kyselina hyalurónová:
Pri topickej aplikácii vytvára tzv. hydratačnú bariéru, čím napomáha vyhladeniu a zjemneniu pleti. Dokáže v sebe zadržať obrovské množstvo vody - až tisícnásobok svojej váhy. Obnovuje pevnosť, a zároveň pružnosť pleti.

N-acetylglukosamín (NAG):
Glukosamín je stavebným kameňom produkcie kyseliny hyalurónovej, ktorá zaisťuje hydratáciu epidermis, dermis a štruktúru extracelulárnej matriky. Hrá tak významnú úlohu v štruktúre a pevnosti pleti. Okrem toho dokáže blokovať enzým tyrozináza, ktorý je príčinou tvorby pigmentu melanínu v koži. V kombinácii s niacínamidom pôsobia synergicky proti nadmernej pigmentácii a podporujú viditeľné rozjasnenie pleti.

Ideálne pre

 • Rozjasnenie unavenej pleti s nedostatkami a viditeľnými známkami starnutia
 • Úľavu od začervenania a precitlivenosti pleti
 • Zníženie výskytu pupienkov akné
 • Obnovu zdravého vzhľadu pleti, ktorú potom nie je nutné prekrývať vrstvami mejkapu

Peptidy na pleť ráno aj večer

Po vyčistení pleti ráno a večer naneste a masírujte CLARITY PEPTIDES na oblasť tváre, krku a dekoltu. Pred nanesením séra či hydratačného produktu počkajte, až pleť CLARITY PEPTIDES úplne vstrebe.

Kombinujte s CSA

CLARITY PEPTIDES môžete bez obáv kombinovať s akýmkoľvek produktom od Medik8, bez toho aby došlo k zníženiu ich účinnosti, vrátane produktov s obsahom jemných kyselín a vitamínom C. Používať ho preto môžete aj ako doplnok k protivráskovej filozofii CSA.

Ako na to?

CLARITY PEPTIDES alebo LIQUID PEPTIDES

Medik8 má v ponuke 2 peptidová séra, CLARITY PEPTIDES a LIQUID PEPTIDES. Aký je medzi nimi rozdiel?

 • CLARITY PEPTIDES je ľahké sérum vhodné pre všetky typy pleti, ktoré primárne cieli na problémy s pokožkou, ako je jej začervenanie, nejednotný farebný tón a nedostatky v podobe pupienkov akné.
 • LIQUID PEPTIDES cieli na viditeľné známky starnutia pleti, kde poskytuje komplexné riešenie vedúce k redukcii jemných liniek a vrások. Ošetrujúce a vyživujúce zloženie je priamo určené na starostlivosť o suchšiu, zrelú pleť.