Veľkosť balenia: 2 kusy

Clear Skin by ANNA BRANDEJS + Monoderma A15 ako darček

Duo produktov proti nedokonalostiam pleti

Zbavte sa nedokonalostí a podporte krásu a zdravie svojej pleti zvnútra aj zvonku! Keď si v našej marcovej akcii zaobstaráte doplnok stravy pre čistú pleť Clear Skin by ANNA BRANDEJS získate vitamínové ampulky Monoderma A15 v hodnote 20 € ako darček.

Celý popis
Pôvodná cena: 68 €
Ušetríte: 20 € (29%)
Cena: 48 €
Na sklade - ihneď posielame

Clear Skin by ANNA BRANDEJS

Dvojmesačná prírodná kúra tých najlepších vitamínov, minerálov a extraktov z bylín pre čistú a žiarivú pleť. Zbavte sa problémov raz a navždy a získajte konečne bezchybnú pleť.

Monoderma A15

Vitamínové ampulky na pleť s čistým vitamínom A (retinol) podporia syntézu kolagénu v pleti, a tým naštartujú jej omladenie, spevnenie a vyhladenie vrások. Navyše stimulujú regeneráciu pleti, čistia póry a normalizujú aktivitu mazových žliazok. Vďaka tomu je perfektným spojencom v boji proti akné a pupienkom. Vaša pleť bude mladistvá, zjednotená a získa svieži vzhľad.

Monoderma A15 Monoderma A15 Predstavujeme najúčinnejšiu formu vitamínu A. Pomáha pri regenerácii kožných buniek a stimuluje syntézu kolagénu, ktorý je dôležitý pre udržanie zdravo a mlado vyzerajúcej pokožky. Navyše redukuje jemné vrásky. Vitamín A čistí póry a normalizuje aktivitu mazových žliazok, čím pôsobí efektívne proti akné. V neposlednom rade je prínosom pre ľudí trpiacich seboroidnou dermatitídou (prejavom je začervenanie, svrbenie a odlupovanie kože). 20 €