Veľkosť balenia: 2 kusy

Clear Skin ANNA BRANDEJS + Monoderma A15 ako darček

Duo produktov proti nedokonalostiam pleti

Zbavte sa nedokonalostí a podporte krásu a zdravie svojej pleti zvnútra aj zvonku! Keď si v našej marcovej akcii zaobstaráte doplnok stravy pre čistú pleť Clear Skin ANNA BRANDEJS získate vitamínové ampulky Monoderma A15 v hodnote 20 € ako darček.

Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Clear Skin ANNA BRANDEJS

Dvojmesačná prírodná kúra tých najlepších vitamínov, minerálov a extraktov z bylín pre čistú a žiarivú pleť. Zbavte sa problémov raz a navždy a získajte konečne bezchybnú pleť.

Clear Skin ANNA BRANDEJS + pena Clear Skin Foam ako darček Clear Skin ANNA BRANDEJS + pena Clear Skin Foam ako darček Akné je tvrdohlavý, škaredý a často bolestivý problém, ktorý postihuje nielen tínedžerov, ale postihuje aj približne 8% dospelých. Vyvinuli sme pre vás dvojmesačnú prírodnú kúru najlepších vitamínov, minerálov a extraktov z bylín pre čistú a žiariacu pokožku: Clear Skin ANNA BRANDEJS®. Ak ste boli spokojný s naším prvým doplnkom stravy pre čistú pleť Acne X ANNA BRANDEJS, novinku Clear Skin ANNA BRANDEJS si jednoducho zamilujete. K doplnku stravy Clear Skin ANNA BRANDEJS teraz v júnovej akcii získate čistiacu penu na pleť Clear Skin Foam ANNA BRANDEJS ako darček. 48 €

Monoderma A15

Vitamínové ampulky na pleť s čistým vitamínom A (retinol) podporia syntézu kolagénu v pleti, a tým naštartujú jej omladenie, spevnenie a vyhladenie vrások. Navyše stimulujú regeneráciu pleti, čistia póry a normalizujú aktivitu mazových žliazok. Vďaka tomu je perfektným spojencom v boji proti akné a pupienkom. Vaša pleť bude mladistvá, zjednotená a získa svieži vzhľad.

Monoderma A15 Monoderma A15 Predstavujeme najúčinnejšiu formu vitamínu A. Pomáha pri regenerácii kožných buniek a stimuluje syntézu kolagénu, ktorý je dôležitý pre udržanie zdravo a mlado vyzerajúcej pokožky. Navyše redukuje jemné vrásky. Vitamín A čistí póry a normalizuje aktivitu mazových žliazok, čím pôsobí efektívne proti akné. V neposlednom rade je prínosom pre ľudí trpiacich seboroidnou dermatitídou (prejavom je začervenanie, svrbenie a odlupovanie kože). 20 €