Veľkosť balenia: 2 ks

Collagen+11 ANNA BRANDEJS & Crystal Retinal 6

Výhodný balíček pre dokonalú pleť

Zdokonaľte svoju pleť zvnútra aj zvonku s doplnkom stravy Collagen+11 ANNA BRANDEJS a super silným nočným sérom proti vráskam Crystal Retinal 6 od Medik8. Ak si kúpite produkty spoločne v rámci akčného balíčka, získate ich s 20% zľavou, teda o 29.8 EURlacnejšie, než ako keby ste si ich kúpili samostatne. Stavte na osvedčenú kombináciu a vaša pleť sa zmení k lepšiemu počas jediného mesiaca!

Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Omladenie pleti ráno a večer

Získajte skvelý pár produktov na starostlivosť o vašu pleť. Hneď ráno dodajte organizmu kolagén a ďalšie aktívne látky pre zdravú a omladenú pokožku v doplnku stravy Collagen+11 ANNA BRANDEJS.

Collagen+11 ANNA BRANDEJS Collagen+11 ANNA BRANDEJS Zdokonaľte svoju pleť zvnútra s Collagen+11 ANNA BRANDEJS s najčistejším rybím kolagénom a patentovanými Ceramosidmi. Získajte spevnenú a vyhladenú pleť vďaka doplnku stravy, ktorý pomáha vyhladiť vrásky, rozjasniť a zjemniť pleť. 75 €

Večer potom pokračujte s druhou dávkou Collagen+11 ANNA BRANDEJS, a spoľahnite sa aj na super silné nočné sérum proti vráskam Crystal Retinal 6 s vitamínom A vo forme retinaldehydu.

CRYSTAL RETINAL 6 CRYSTAL RETINAL 6 Super silné nočné sérum proti vráskam s 0,06% retinaldehydu, ktorý je ešte účinnejší než klasický retinol. Starnúca pleť vďaka CRYSTAL RETINAL 6 získa mladistvú pevnosť, pružnosť a jas. 81 €