Veľkosť balenia: 30 ml

Croma Farewell Aging skin Serum

Sérum proti vráskam s kyselinou hyalurónovou

Zbavte sa vrások, jemných rýh a ďalších známok starnutia pleti. Croma Farewell Aging skin Serum má nabité zloženie, ktorému dominuje kyselina hyalurónová, alternatíva retinolu (vitamín A) a silné antioxidanty, ktoré pomôžu spomaliť, a dokonca zvrátiť starnutie pleti a obnoviť jej svieži, mladistvý vzhľad.

Celý popis
100% vegan100% vegan
Predaj toho produktu skončil.

Proti vráskam a starnutiu pleti

Starnutie pleti je síce nevyhnutné, ale o pokožku sa môžete starať tak, aby na nej známky starnutia neboli tak viditeľné. Vašim účinným pomocníkom pri tom bude sérum Croma Farewell Aging skin Serum, ktoré vďaka svojmu zloženiu cieli na vrásky, jemné ryhy, ale aj pigmentáciu, a tie minimalizuje. S pravidelným používaním si vy aj vaše okolie všimnete zmenu a mladistvý vzhľad pleti.

Alternatíva retinolu a antioxidanty

Základom séra Croma Farewell Aging skin Serum je síce kyselina hyalurónová, ale čo sa omladenia pokožky týka, zloženie stojí na silných antioxidantoch, ako sú vitamín C a Madecassoside, ktoré obnovujú hydratáciu pleti, jej pružnosť a pevnosť a poskytujú jej ochranu pred poškodením voľnými radikálmi. Extrakt z morského mikroorganizmu a prírodná alternatíva retinolu z fazúľ Vigna Aconitifolia potom vyhladzujú vrásky a pleti dodávajú svieži, mladistvý vzhľad pleti.

Sérum s kyselinou hyalurónovou

Kyselina hyalurónová hydratuje a zvlhčuje pleť, zlepšuje jej pružnosť, je zároveň silným antioxidantom, vyhladzuje pleť a zlepšuje vzhľad jemných rýh a vrások. Firma Croma-Pharma je expert na kyselinu hyalurónovú a preto všetky séra Croma Farewell obsahujú kombináciu vysokomolekulárnej kyseliny hyalurónovej (s dlhým reťazcom) a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej (s krátkym reťazcom).

  • Nízkomolekulárna kyselina hyalurónová so svojím krátkym reťazcom prestupuje do epidermis, a vďaka tomu má výraznejší hĺbkový účinok. Zlepšuje pevnosť pleti a jej pružnosť, poskytuje jej hydratáciu a viaže na seba vodu.
  • Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová má dlhší reťazec a preto zostáva viac na povrchu pleti, ktorý priamo hydratuje a priťahuje k nemu vodu, a to zo spodných vrstiev pleti ale aj z okolitej atmosféry. Má schopnosť viazať na seba vodu a tým skvelo zvlhčovať pleť.

Na omladenie pleti

Croma Farewell Aging skin Serum je sérum vhodné pre:

  • Starostlivosť o zrelú pleť
  • Oživenie unavenej pleti
  • Vyhladenie vrások a jemných rýh

4 látky na redukciu vrások

Vitamín C:
Pôsobí antioxidačne, navyšuje syntézu kolagénu a neutralizuje negatívny vplyv reaktívnych foriem kyslíka (ROS). Vitamín C je navyše známy viditeľným zlepšovaním vzhľadu pleti poškodenej UV žiarením a minimalizuje vrásky.

Madecassoside:
Aktívna látka získavaná z rastliny Pupočník ázijský (Gotu kola) zlepšuje pružnosť pleti, jej pevnosť, hrubú pleť zjemňuje a hydratuje. Navyše znižuje začervenanie pleti a uľavuje od jej podráždenia.

Arctalis:
Extrakt z morského mikroorganizmu, ktorý posilňuje celistvosť pleti, zvyšuje obsah kyseliny hyalurónovej a syntézu kolagénu. Posilňuje fungovanie ochrannej kožnej bariéry a vyhladzuje vrásky okolo očí.

Extrakt z fazúľ Vigna Aconitifolia:
Rastlinná alternatíva retinolu (vitamín A) stimuluje bunkovú obnovu, podporuje produkciu kolagénu, a tým redukuje vrásky.

Vegánske sérum bez škodlivých látok

  • Neobsahuje parfumové látky, parabény, silikóny, minerálne oleje.
  • Sérum je plne vegánske.
  • Sérum má ľahkú konzistenciu a rýchlo sa vstrebáva do pleti. Vďaka tomu ho môžete zaradiť do svojej štandardnej kozmetickej starostlivosti - po čistení a tonizácii pleti a pred aplikáciou hydratačného produktu.

Pre krásnu pleť používajte ráno a večer

  • Každé ráno a večer po čistení pleti aplikujte 3 kvapky séra na pleť tváre, krku a dekoltu. Po vstrebaní naneste svoj bežný hydratačný produkt.
  • Balenie má obsah 30 ml.