Veľkosť balenia: 30 ml

Croma Farewell Oily skin Serum

Sérum s kyselinou hyalurónovou na mastnú, problematickú pleť

Dajte zbohom mastnej pleti s akné a ďalšími nedokonalosťami. Sérum Croma Farewell Oily skin Serum vďaka svojim aktívnym látkam minimalizuje lesk pleti, a zároveň čistí póry. Výsledkom bude krásna, zdravá pleť bez akné a vyrážok. Tú zmenu k lepšiemu si všimnete nielen vy, ale i vaše okolie. Korektor na nedokonalosti už nebudete potrebovať!

Celý popis
100% vegan100% vegan
Predaj toho produktu skončil.

Sérum na mastnú pleť

Pre mastný typ pleti je typická zvýšená produkcia kožného mazu. Práve v lokalitách, kde je pleť mastnejšia, potom vzniká akné, čierne bodky a pupienky. Presne na boj proti nim je určené Croma Farewell Oily skin Serum. Vďaka svojmu zloženiu zlepšuje stav pokožky tým, že účinne reguluje produkciu kožného mazu, a tým minimalizuje lesk pleti aj upchaté kožné póry.

Proti akné a pupienkom

Tým, ako Croma Farewell Oily skin Serum reguluje produkciu kožného mazu, ktorý následne neupcháva póry, dochádza k minimalizácii akné a jeho prejavov v podobe vyrážok, rozšírených pórov a čiernych i bielych bodiek na pleti.

Kyselina salicylová, zinok a ďalšie látky pre zdravú pleť

Základom séra je kyselina hyalurónová, ku ktorej sa pridáva kyselina salicylová z botanických zdrojov, morský exopolysacharid z extraktu z planktónu, zinkový komplex a niacinamid. Spoločne redukujú pupienky a uvoľňujú upchaté póry, regulujú tiež produkciu kožného mazu a zmatňujú pokožku. Navyše podporujú regeneráciu pokožky, ktorá je zjemnená a hydratovaná a získava mladistvo svieži, bezchybný vzhľad.

Sérum s kyselinou hyalurónovou

Kyselina hyalurónová hydratuje a zvlhčuje pleť, zlepšuje jej pružnosť, je zároveň silným antioxidantom, vyhladzuje pleť a zlepšuje vzhľad jemných rýh a vrások. Firma Croma-Pharma je expert na kyselinu hyalurónovú a preto všetky séra Croma Farewell obsahujú kombináciu vysokomolekulárnej kyseliny hyalurónovej (s dlhým reťazcom) a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej (s krátkym reťazcom).

 • Nízkomolekulárna kyselina hyalurónová so svojím krátkym reťazcom prestupuje do epidermis, a vďaka tomu má výraznejší hĺbkový účinok. Zlepšuje pevnosť pleti a jej pružnosť, poskytuje jej hydratáciu a viaže na seba vodu.
 • Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová má dlhší reťazec a preto zostáva viac na povrchu pleti, ktorý priamo hydratuje a priťahuje k nemu vodu, a to zo spodných vrstiev pleti ale aj z okolitej atmosféry. Má schopnosť viazať na seba vodu a tým skvelo zvlhčovať pleť.

Starostlivosť o problematickú pleť

Croma Farewell Oily skin Serum je vhodné pre:

 • Mastnú pleť
 • Zmiešanú pleť
 • Pleť s akné
 • Pleť s nedokonalosťami
 • Pleť s rozšírenými pórmi a čiernymi bodkami
 • Lesklú pleť

4 látky pre pleť bez akné a bez lesku

Niacinamid:
Uľavuje od začervenania pleti, zlepšuje fungovanie ochrannej bariéry Stratum corneum a navyšuje hydratáciu pleti.

Extrakt z listov Gaultéria:
Podporuje odlučovanie odumretých buniek z povrchu pleti a regeneráciu epidermis. Zjemňuje pleť a napomáha uvoľneniu upchatých pórov. Reguluje produkciu kožného mazu.

Extrakt z planktónu:
Stimuluje obnovu Stratum corneum, posilňuje fyzikálnu kožnú bariéru, má na pleť. zjemňujúci vplyv. Znižuje populáciu baktérií na pleti, minimalizuje rozšírené póry a stimuluje syntézu kolagénu.

Skinwell ZPA Plus:
Zinkový komplex s antimikrobiálnymi vlastnosťami, pôsobí proti akné a celkovo zlepšuje stav pleti.

Vegánske sérum bez škodlivých látok

 • Neobsahuje parfumové látky, parabény, silikóny, minerálne oleje.
 • Sérum je plne vegánske.
 • Sérum má ľahkú konzistenciu a rýchlo sa vstrebáva do pleti. Vďaka tomu ho môžete zaradiť do svojej štandardnej kozmetickej starostlivosti - po čistení a tonizácii pleti a pred aplikáciou hydratačného produktu.

Pre krásnu pleť používajte ráno a večer

 • Každé ráno a večer po čistení pleti aplikujte 3 kvapky séra na pleť tváre, krku a dekoltu. Po vstrebaní naneste svoj bežný hydratačný produkt.
 • Balenie má obsah 30 ml.