Veľkosť balenia: 30 ml

Croma Farewell Puffy eyes Serum

Sérum proti opuchom očného okolia

Dajte zbohom vačkom pod očami, unavenému vzhľadu a vráskam okolo očí. Vašou záchranou je Croma Farewell Puffy eyes Serum. Je jedno, ako veľmi nevyspatí ste alebo ako dlho ste žmúrili očami na monitor počítača, na vašom očnom okolí to nikto nespozná! Postará sa o to kyselina hyalurónová, prírodné extrakty a ďalšie aktívne látky v tomto ľahučkom sére, ktoré sa krásne vstrebe do pokožky okolo očí a dodá jej energiu.

Celý popis
100% vegan100% vegan
Predaj toho produktu skončil.

Sérum na očné okolie

Mierne opuchy očného okolia, rovnako ako vačky a tmavé kruhy pod očami sú pomerne častý kozmetický problém. Na vine býva únava či stres, hromadenie tekutín v okolí očí môže okrem iného prameniť aj z nadmernej konzumácie soli. Vrásky a jemné ryhy okolo očí zase vznikajú činnosťou mimických svalov, a to nielen pri mračení sa a veľkom sústredení, ale aj pri smiechu. Croma Farewell Puffy eyes Serum však vaše očné okolie oživí a zbaví ho negatívnych prejavov starnutia i únavy.

Omladenie očného okolia

Croma Farewell Puffy eyes Serum je perfektné na oživenie očného okolia. Je navrhnuté tak, aby osviežilo pokožku očného okolia a dodalo jej mladistvý vzhľad bez opuchov a známok únavy. Sérum je bohaté na kyselinu hyalurónovú, ktorú dopĺňa antioxidačná sila extraktu z kôry jaseňa a bioflavonoidov, ktoré napomáhajú odstráneniu kruhov pod očami a opuchov očného okolia. D-panthenol a Arctis (extrakt z morského mikroorganizmu) podporujú spevnenie jemnej pleti v očnom okolí a vyhladenie vrások. Sérum sa navyše rýchlo vstrebáva do pleti, tvorí preto skvelý hydratujúci podklad pod líčenie.

Sérum s kyselinou hyalurónovou

Kyselina hyalurónová hydratuje a zvlhčuje pleť, zlepšuje jej pružnosť, je zároveň silným antioxidantom, vyhladzuje pleť a zlepšuje vzhľad jemných rýh a vrások. Firma Croma-Pharma je expert na kyselinu hyalurónovú a preto všetky séra Croma Farewell obsahujú kombináciu vysokomolekulárnej kyseliny hyalurónovej (s dlhým reťazcom) a nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej (s krátkym reťazcom).

 • Nízkomolekulárna kyselina hyalurónová so svojím krátkym reťazcom prestupuje do epidermis, a vďaka tomu má výraznejší hĺbkový účinok. Zlepšuje pevnosť pleti a jej pružnosť, poskytuje jej hydratáciu a viaže na seba vodu.
 • Vysokomolekulárna kyselina hyalurónová má dlhší reťazec a preto zostáva viac na povrchu pleti, ktorý priamo hydratuje a priťahuje k nemu vodu, a to zo spodných vrstiev pleti ale aj z okolitej atmosféry. Má schopnosť viazať na seba vodu a tým skvelo zvlhčovať pleť.

Bojuje proti unavenému vzhľadu očného okolia

Sérum Croma Farewell Puffy eyes Serum je vhodné pre:

 • Odstránenie opuchov v očnom okolí
 • Osvieženie unaveného vzhľadu očného okolia
 • Vyhladenie vrások a jemných rýh okolo očí
 • Redukciu tmavých kruhov pod očami
 • Odstránenie vačkov pod očami

Proti vráskam okolo očí, opuchom aj kruhom pod očami

Alpha Glucosyl Experidin:
Zlepšuje cirkuláciu krvi a vyrovnáva farebný tón pleti. Redukuje tmavé kruhy pod očami, rovnako ako opuchy a unavený vzhľad očného okolia.

D-Panthenol:
Zlepšuje hydratáciu vrchnej vrstvy kože (stratum corneum), znižuje transepidermálnu stratu vody z pleti a počas 3 až 4 týždňov uľavuje od príznakov podráždenia pokožky.

Arctalis:
Extrakt z morského mikroorganizmu, ktorý posilňuje celistvosť pleti, zvyšuje obsah kyseliny hyalurónovej a syntézu kolagénu. Posilňuje fungovanie ochrannej kožnej bariéry a vyhladzuje vrásky okolo očí.

Extrakt z kôry jaseňa:
Redukuje opuchy očí a tmavé kruhy pod očami a zlepšuje celkový tonus pleti v očnom okolí.

Vegánske sérum bez škodlivých látok

 • Neobsahuje parfumové látky, parabény, silikóny, minerálne oleje.
 • Sérum je plne vegánske.
 • Sérum má ľahkú konzistenciu a rýchlo sa vstrebáva do pleti. Vďaka tomu ho môžete zaradiť do svojej štandardnej kozmetickej starostlivosti - po čistení a tonizácii pleti a pred aplikáciou hydratačného produktu.

Pre svieže a mladistvé očné okolie používajte ráno a večer

 • Každé ráno a večer po čistení pleti aplikujte 2 kvapky na oblasť okolo očí a prstami masírujte. Po vstrebaní naneste svoj bežný hydratačný produkt.
 • Balenie má obsah 30 ml.