Veľkosť balenia: 1 ks

Croma Firming Laugh Line Mask (1 ks)

Maska proti nosolabiálnym ryhám s kyselinou hyalurónovou

Nosolabiálne či nosovo-ústne ryhy, teda vrásky nachádzajúce sa medzi nosovými krídlami a kútikmi úst, patria k tým najvýraznejším na tvári. Zbavte sa ich s maskou Croma Firming, ktorá obsahuje kyselinu hyaluronovú a unikátny peptid, ktorý vrásky viditeľne vyhladí.

Celý popis
100% vegan100% vegan
V tehotenstve a pri dojčeníV tehotenstve a pri dojčení
* Produkt neobsahuje aktívne látky, ktoré by mohli byť počas tehotenstva a pri dojčení potenciálne rizikové. Napriek tomu odporúčame používanie produktu konzultovať s Vaším ošetrujúcim lekárom.
Predaj toho produktu skončil.

Proti nosolabiálnym vráskam

Nosolabiálne ryhy vznikajú kvôli pohybom tvárového svalstva, takže aj veselým smiechom, a o ten sa predsa nechceme ochudobňovať. Vznik vrások je preto takmer neodvratný. S pleťovou biocelulózovou maskou Croma Firming Laugh Line ich ale dokážete krásne vyhladiť a vyzmizíkovať.

Maska na vrásky s kyselinou hyalurónovou a peptidom

Croma Firming Laugh Line Mask obsahuje kyselinu hyaluronovú, ktorá intenzívne hydratuje a zjemňuje pokožku v oblasti nosolabiálnych rýh. Okrem toho je obohatená o Palmitoyl hexapeptid, biomimetický peptid, ktorý zaistí spevnenie pleti a vyhladenie existujúcich vrások. Účinok masky ešte zvýrazňuje antioxidačný extrakt z granátového jablka, ktorý navyšuje množstvo kolagénu v koži, a tým podporuje jej spevnenie a minimalizáciu vrások a rýh.

Ako maska ​​proti nosovo-ústnym vráskam funguje?

  • Vyhladzuje jemné vrásky a nosovo-ústne ryhy
  • Zlepšuje hydratáciu pleti
  • Podporuje syntézu kolagénu
  • Podporuje syntézu elastínu

Hlavné aktívne látky

  • Kyselina hyalurónová
  • Palmitoyl hexapeptid-12
  • Fermentovaný extrakt z granátového jablka

15 minút relaxu proti vráskam

Po vyčistení pleti aplikujte masku do nosolabiálnej oblasti (medzi nosom a perami). Relaxujte 15 minút, potom masku odstráňte a votrite prebytočné sérum do pleti.