Veľkosť balenia: 4 ml

Croma PURE HA 1,8%

Pleťová maska s kyselinou hyalurónovou

Dokonale hydratovaná, svieža a doslova žiariaca pleť - to všetko získate vďaka profesionálnej pleťovej maske Croma PURE HA s vysokou koncentráciou kyseliny hyalurónovej. A čo je na tom najlepšie? Luxusné, v podstate salónne ošetrenie, si môžete dopriať sami v pokoji a pohodlí domova. 

Celý popis
V tehotenstve a pri dojčeníV tehotenstve a pri dojčení
* Produkt neobsahuje aktívne látky, ktoré by mohli byť počas tehotenstva a pri dojčení potenciálne rizikové. Napriek tomu odporúčame používanie produktu konzultovať s Vaším ošetrujúcim lekárom.
Cena: 61 €
Na sklade - ihneď posielame

Kyselina hyalurónová bez kompromisu

Čo keby ste svojej pleti mohli dodať poriadnu dávku kyseliny hyalurónovej vo forme jedinečnej esencie, ktorá obsahuje všetko, čo pleť potrebuje pre svoju hydratáciu a svieži jas? 

Užite si najnovšiu inováciu - tekutú pleťovú masku s čistou kyselinou hyalurónovou vo vysokej koncentrácii. Koncentrácia vo výške 1,8% v pleťovej maske sa postará o hydratáciu pleti, vyhladenie a revitalizáciu pleti, pričom navýši jej prirodzenú sviežosť a dodá jej mladistvý vzhľad. 

Luxus ako v salóne v pohodlí domova 

Hodvábna, ľahká textúra tekutej masky je vhodná na starostlivosť o všetky typy pleti. PURE HA tak bude ideálnym doplnkom vašej bežnej starostlivosti o pleť. Vaša pleť získa dávku hydratácie, ktorá zaistí nielen osvieženie pleti, ale aj zjemnenie vrások a vyhladenie jemných rýh. 

Kyselina hyalurónová navyše zlepšuje fungovanie ochrannej kožnej bariéry a navyšuje tiež pružnosť pleti. Vďaka obsahu kyseliny hyalurónovej najvyššej kvality a ďalších aktívnych látok vo farmaceutickej kvalite sa PURE HA postará o výživu pleti, jej mladistvý jas a neuveriteľne príjemný pocit. Žiadne pnutie pleti, vrásky či šupinky, vaša pleť bude šťavnatá a viditeľne žiariaca zdravím. 

Tekutá kyselina hyalurónová v pleťovej maske

Do sveta kozmetiky neustále prichádzajú novinky v podobe aktívnych látok. Avšak kyselina hyalurónová, to nie je trend, naopak je to jedna z najlepších látok na starostlivosť o pleť. Rakúska spoločnosť Croma vo svojich produktoch využíva aktívne látky bežne využívané v medicíne a estetickom lekárstve, a kyselinu hyalurónovú na tejto úrovne s maskou PURE HA prináša až k vám domov. Úplne čistá, bez konzervačných látok a bez kompromisov. 

Kyselina hyalurónová na omladenie a hydratáciu 

Pure HA hĺbkovo hydratuje, zvláčňuje a obnovuje prirodzené fyziologické mikroprostredie, ktoré je typické pre mladistvo vyzerajúcu pleť. Ako starneme, obsah vlastnej kyseliny hyalurónovej v organizme klesá, a tým sa zhoršuje aj stav pleti. Vonkajšie faktory ako sú nadmerné opaľovanie sa, fajčenie, nevyvážená strava, ale aj stres môžu rozpad endogénnej kyseliny hyalurónovej ešte urýchliť. Pokožka sa stenčuje, vysychá a stráca svoju pružnosť. Objavujú sa jemné ryhy a vrásky, dochádza k ochabnutiu tvárových kontúr a pleť jednoducho viditeľne starne. 

Aby pleti zostal jej mladistvý vzhľad, je vhodné pridať s hydratáciou, s ktorou pomôžu aktívne látky a produkty, ktoré pleti dodajú stratenú vlahu a doplnia chýbajúcu kyselinu halurónovú.

Vysoko koncentrovaná pleťová maska ​​Croma PURE HA s 1,8% kyselinou hyalurónovou vyhladzuje a intenzívne zvlhčuje pleť, a zároveň napomáha prirodzenému procesu hydratácie. Dodáva pleti vlahu a vyhladzuje ju. 

Ideálny doplnok vašej každodennej starostlivosti 

  • Starajte sa o svoju pleť 1 - 2x týždenne. Na vyčistenú pleť aplikujte 1 ml kyseliny hyalurónovej a užívajte si relax, zatiaľ čo PURE HA revitalizuje vašu pleť. Po 15 minútach opláchnite vlažnou vodou.
  • Balenie obsahuje 4 dávky kyseliny hyalurónovej a jeden aplikačný piest na naskrutkovanie do striekačky (4 x 1 ml)