Veľkosť balenia: 4 produkty

THE CSA EYE KIT

Sada na omladenie očného okolia

Zbavte sa vrások v očnom okolí vďaka špecializovanej starostlivosti v rámci filozofie CSA. Výhodný balíček THE CSA EYE KIT obsahuje všetko, čo potrebujete pre omladenie očného okolia - odličovač, očné séra s vitamínom A a vitamínom C, a samozrejme denný očný krém proti vráskam. Osviežte a rozžiarte svoje očné okolie!

Celý popis
100% vegan100% vegan
Predaj toho produktu skončil.

THE CSA EYE KIT

Doprajte aj svojmu očnému okoliu protivráskovú filozofiu CSA vo výhodnom balíčku THE CSA EYE KIT, ktorý obsahuje očné séra s vitamínom A a vitamínom C, k tomu očný krém s niekoľkostupňovou úrovňou ochrany pokožky, ktorý bráni jej starnutiu, a tiež trojfázový micelárny odličovač vhodný na odlíčenie i vodeodolného líčenia.

Štyri produkty v balíčku

THE CSA EYE KIT obsahuje štyri základné produkty: micelárny odličovač EYES & LIPS MICELLAR CLEANSE (30 ml), antioxidačné sérum C-TETRA EYE (7 ml), denný očný krém ADVANCED DAY EYE PROTECT (15 ml) a nočné retinolové očné sérum INTELLIGENT RETINOL EYE TR (7 ml).

EYES & LIPS MICELLAR CLEANSE (30 ml)

Osviežujúci a ošetrujúci odličovač si poradí s dlhotrvajúcim aj vodeodolným očným make-upom. Jeho trojfázový micelárny systém zaistí odlíčenie počas niekoľkých sekúnd, kedy dôjde k rozpusteniu líčídla aj nečistôt na koži. Pre odlíčenie nie je nutné drhnúť pokožku, líčenie jemne zmýva vatový tampón. Vonkajšia fáza pôsobí ako bežná micelárna voda kombinujúca olejovú a vodnú zložku, vnútorná fáza je olejový čistič. Pretrepaním fľaštičky sa aktivujú všetky tri fázy pre najjednoduchšie odlíčenie a odstránenie make-upu z pleti. Micelárna voda zároveň hydratuje jemnú pleť v očnom okolí. Neobsahuje syntetické parfumové látky, svoju príjemnú vôňu získava z extraktov z harmančeka a nevädze.

EYES & LIPS MICELLAR CLEANSE EYES & LIPS MICELLAR CLEANSE Trojfázový micelárny systém EYES & LIPS MICELLAR CLEANSE odlíči vodeodolnú riasenku, vysoko pigmentovanú dekoratívnu kozmetiku i odolný make-up bez drhnutia či podráždenia. Vďaka svojmu zloženiu naopak upokojuje očné okolie a vyživuje riasy. 19 €

C-TETRA EYE (7 ml)

Rozjasňujúce sérum s vitamínom C C-Tetra Eye revitalizuje a vyhladí jemnú oblasť očného okolia. Sérum je 100% stabilnéa hĺbkovo hydratuje, aj tak je ale jeho zloženie dostatočne jemné aj pre citlivú pokožku v okolí očí. Rýchlo sa vstrebáva a oblasť pod očami zanecháva osvieženú a plnú energie. Jeho príjemné citrusové arómu pozdvihne zmysly, a je vďaka tomu skvelým spôsobom, ako odštartovať vašu rannú starostlivosť o pleť, zatiaľ čo pôsobí preventívne proti predčasným známkam jej starnutia. Hlavnou účinnou látkou je tetrahexyldecyl askorban, super stabilná forma vitamínu C, ktorá navyšuje hladinu antioxidantov v oblasti očného okolia. Popri tom stimuluje produkciu kolagénu v pleti, čo vedie k redukcii jemných liniek aj vrások okolo očí. Očné okolie je omladené a rozjasnené.

C-TETRA EYE C-TETRA EYE Antioxidačné sérum s obsahom lipidného vitamínu C a vitamínu E pre dokonalú starostlivosť a redukciu vrások okolo očí. Užite si silu klasického antioxidačného séra C-TETRA s koncentráciou a účinkom priamo cieleným na oblasť očného okolia. 29 €

ADVANCED DAY EYE PROTECT (15 ml)

Denný očný krém ADVANCED DAY EYE PROTECT prináša ochranu a výživu jemnému očnému okoliu. Pôsobí preventívne proti vzniku viditeľných známok starnutia v okolí očí, ktoré vzniká v dôsledku vonkajších poškodení. Vedľa toho hydratuje, znižuje opuchy a zosvetľuje tmavé kruhy pod očami. Výsledkom je zjemnené a omladené očné okolie. ADVANCED DAY EYE PROTECT neobsahuje parfumových látky, rýchlo sa vstrebáva a má nedráždivé zloženie. Očné okolie je vyživené a chránené po celý deň. S SPF 30 a 5 * UVA ochranou nemusíte mať obavy zo škodlivých ultrafialových lúčov, ktoré majú za následok predčasné starnutie pleti. Ľahký krém navyše chráni aj pred poškodením modrým žiarením, rozjasňuje a hydratuje očné okolie.

ADVANCED DAY EYE PROTECT ADVANCED DAY EYE PROTECT Hydratačný krém na jemnú oblasť okolo očí, ktorý zároveň redukuje vrásky a chráni jemnú kožu pred slnečným, infračerveným a modrým žiarením, rovnako ako znečistením a glykáciou. Okrem vrások vás zbaví tiež opuchov a kruhov pod očami. Viac vaše očné okolie nepotrebuje! 47 €

INTELLIGENT RETINOL EYE TR (7 ml)

Účinné nočné očné sérum pôsobí, zatiaľ čo vy spíte, urýchľuje prirodzený proces exfoliácie pleti. Sérum bez obsahu parfumových látok sa rýchlo vstrebáva do kože, ktorú zanecháva hydratovanú a zjemnenú. Okrem vitamínu A obsahuje tiež silný antioxidant vitamín E pre lepšiu stabilitu, technológia postupného uvoľňovania zase minimalizuje podráždenie. Sérum INTELLIGENT RETINOL EYE TR prináša viditeľné výsledky, zároveň ale zostáva voči pokožke jemné. Retinolové sérum je vždy najdôležitejším krokom vašej večernej starostlivosti, vďaka ktorému je očné okolie rozžiarené a omladené.

INTELLIGENT RETINOL EYE TR INTELLIGENT RETINOL EYE TR Účinok Retinolu na redukciu vrások bol dokázaný mnohými štúdiami. Pokožka na našej tvári je však rôzne tenká a preto aj sérum na starostlivosť o očné okolie vyžaduje špeciálnu koncentráciu. INTELLIGENT RETINOL EYE TR s obsahom 0,1% Retinolu zlepšuje vzhľad už vzniknutých jemných rýh a vrások v očnom okolí. Dochádza tiež k celkovému zlepšeniu pokožky, k jej rozjasneniu a k dosiahnutiu mladšieho vzhľadu. 27 €

Celodenná starostlivosť o očné okolie

Ako používať? Ráno po vyčistení pleti aplikujte do oblasti očného okolia sérum C-TETRA EYE, po jeho vstrebaní potom naneste denný krém ADVANCED DAY EYE PROTECT. Večer odlíčte make-up s pomocou EYES & LIPS MICELLAR CLEANSE a naneste sérum INTELLIGENT RETINOL EYE TR .