Dermaheal CC krém pre kompletnú korekciu - praktické balenie

Tento dokonalý CC krém v elegantnom trendy balení by nemal vo Vašej kabelke rozhodne chýbať. Elegancia, krása a praktickosť je tiež odrazom jeho jedinečných vlastností. Dokáže totiž redukovať všetky nedostatky pokožky, hydratovať, upokojiť, rozjasniť a súčasne aj chrániť pred slniečkom. Odtieň - svetlo hnedá
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Popis

Dermaheal CC krém vo svetlohnedom odtieni je jedinečný multifunkčný krém určený na kompletnú korekciu pleti. Snúbi totiž 6 funkcií v jednom: upokojenie pokožky, hydratáciu, redukciu vrások, rozjasnenie pokožky, korekciu celkového farebného tónu a ochranu pred slnkom. Balenie je veľmi praktické. Obsahuje zrkadielko i aplikátor, takže vás počas dňa už nič nezaskočí.
Dermaheal CC krém perfektne kryje nezrovnalosti pokožky, pigmentové škvrny, rozšírené póry a tiež rozšírené žilky. Obsahuje najnovšie biomimetické peptidy spoločnosti Caregen, ktoré pôsobia nielen proti vzniku vrások, ale tiež redukujú farebné nezrovnalosti pokožky. Po použití je pokožka krásne rozjasnená. Obsiahnutý ochranný faktor SPF 30 naviac pokožku chráni pred slnečným žiarením a rastlinné výťažky chránia pred chemickým a externým znečistením.
Navyše je Dermaheal CC krém veľmi šetrný, preto je odporúčaný aj po estetických ošetreniach (napr. laser, peeling) alebo na podráždenú a spálenú pokožku. Obsiahnutá tónovacia farba môže tiež jednoducho nahradiť make-up.
 

Účinky

Kompletná korekcia
Zakrytie všetkých nezrovnalostí pokožky
Upokojenie začervenané pokožky
Redukcia vrások
Vyvážená hydratácia po celý deň
Rozjasnenie pokožky ihneď po použití
Ochrana pred slnečným žiarením (SPF30)
Obsiahnutá tónovacia farba môže nahradiť make-up
Vhodný po estetických ošetreniach alebo na spálenú pokožku
 

Výhody

Krém pre kompletnú korekciu - zaistí naozaj dokonalý efekt
Veľmi šetrný prípravok, ktorý je vhodný aj na citlivú pokožku 
Jemná textúra zaistí rýchle a ľahké vstrebanie
Veľmi príjemná vôňa
Elegantné praktické trendy balenie so zrkadielkom
 

Určené pre

Kompletnú korekciu
Zakrytie nezrovnalostí pokožky
Upokojenie pokožky
Celodennú hydratáciu
Rozjasnenie pokožky
 

Zloženie (hlavné účinné látky)

Oligopeptid-34 (CG-TGP2) / Oligopeptid-58 (CG-Demelatide) - Podporujú degradáciu (zničenie) enzýmov, ktoré sú zapojené do syntézy melanínu. Pokožku tak zbavujú nadmernej pigmentácie a celkovo ju rozjasní.
Oligopeptid-51 (CG-Purilux) - Potláča prejavy nadmernej pigmentácie, redukuje už vzniknuté melanozómy, ktoré spôsobujú nadmernú pigmentáciu.
Oligopeptid-72 (CG-Boostrin) - Stimuluje tvorbu nových kožných buniek. Redukuje už existujúce vrásky a pôsobí ako prevencia proti vzniku nových. Celkovo zlepšuje kvalitu pokožky.
Komplex prírodných výťažkov - Pokožku chráni pred externými vplyvmi a chemickým znečistením. Dodávajú pokožke vitalitu.
Ochranné faktory - V pokožke zaručí mieru SPF 30 a chráni pokožku pred UV žiarením. 
 

Obsah balenia

15 g
 

Návod na použitie 

Dermaheal CC krém nanášajte vždy na čistú (odlíčenú) pokožku. Najskôr naneste svoj ​​obľúbený krém alebo sérum pre denné použitie, potom nanášajte Dermaheal CC krém. Nanášajte ho ako make-up do oblasti celej tváre.