Dermaheal cosmeceutical (Vianočný balíček)

Najluxusnejšia rada od značky Dermaheal v akčné ponúke s výraznou zľavou. Zabudnite na botulotoxín! Máme pre Vás krém, ktorý dokáže urobiť s Vašou pleťou zázraky. Rastové faktory a peptidy produkujú nové kožné bunky a zvládnu efektívne omladiť pokožku. Krém proti vráskam aký ste vždy chceli. + Očný krém Dermaheal efektívne vyhladzuje vrásky v oblasti okolo očí, revitalizuje jemnú pokožku očného okolia a obnovuje jej elasticitu. Výsledkami budete milo prekvapení.
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Pripravili sme pre vás vianočnú ponuku, na ktorej ušetríte krásnych 26,8 €. Balíček sa skladá z týchto produktov:

 
Krém proti vráskam Dermaheal Cosmeceutical vytvára v pokožke tvorbu kolagénu, elastínu, fibronektínu a kyseliny hyalurónovej. Týmto spôsobom vyhladzujú už existujúce vrásky a zaručia Vašej pokožke maximálnu dávku elasticity.
 
 
Očný krém Dermaheal Cosmeceutical obsahuje nielen rastové faktory a biomimetické peptidy, ale aj vitamín E, kyselinu hyalurónovú a komplex prírodných výťažkov. Toto komplexné zloženie dokáže efektívne bojovať proti vráskam okolo očí, ktoré sú viditeľné ako prvé známky starnutia už po 25. roku života. Unikátne zloženie dokáže vyhladiť vrásky v očnom okolí už za 4 týždne, ale viditeľné výsledky spozorujete už po 14tich dňoch.