Dermaheal rozjasňujúca emulzia

Táto ultra ľahká emulzia založená na účinnom zložení a unikátnej technológii nanokapsúl vašu pokožku rozžiari a upokojí.
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.
Dermaheal rozjasňujúce sérum upokojuje citlivú pokožku a dodáva jej hydratáciu. Zanecháva pokožku hladkú, jemnú a rozjasnenú. Komplex biomimetických peptidov dokáže redukovať syntézu melanínu, takže pozitívne ovplyvňuje výskyt hyperpigmentácie.
 

Účinky

Hydratácia pokožky
Zjemnenie a rozjasnenie pokožky
Redukcia nerovností pigmentu na pokožke
 

Výhody

Veľmi príjemné použitie
Nedráždi pokožku; emulzia je vhodná aj pre citlivú pokožku
Po pravidelnom používaní je pokožka rozjasnená a hydratovaná
 

Prečo kúpiť u nás?

Tento výrobok je rozšírením nášho portfólia značky Dermaheal, ktorá sa osvedčila ako veľmi účinná značka pre oblasť redukcie vrások a hydratácie pokožky na európskom aj americkom trhu. Rozjasňujúci rad ponúka komplexné riešenie na rozžiarenie pokožky a redukciu nadmerného pigmentu. Tento rad ponúkame len u nás v e-shope.
 

Určená pre

Mužov a ženy vo veku 25+
 

Zloženie

Komplex biomimetických peptidov (Oligopeptid-34, Pentapeptid-13, Copper Tripeptid-1) – tieto vybrané peptidy majú preukázateľný účinok na redukciu melanínu, ktorý spôsobuje výskyt nadmernej pigmentácie. Spojenie týchto 3 peptidov pokožku rozžiari.
Arbutin – jedna z najznámejších látok redukujúcich prejavy nadmernej hyperpigmentácie
Kyselina hyalurónová – najlepšia hydratácia pre vašu pokožku
Betain – chráni pokožku pred vplyvmi vonkajšieho prostredia a stresom
Sójový olej – je dôležitý pre výživu a regeneráciu tkanív
Prírodné výťažky – vybrané prírodné výťažky regenerujú pokožku zvonka, pokožku rozjasňujú a dodávajú jej potrebnú energiu
 

Obsah balenia

40 g emulzie, pumpičkový aplikátor
 

Návod na použitie

Naneste dostatočné množstvo emulzie na oblasť tváre (možno použiť aj na oblasť krku, dekoltu a zadných častí rúk). Krúživými pohybmi vmasírujte do pokožky. Používajte každé ráno a večer na odlíčenú pokožku. Odporúčame kombinovať s Dermaheal rozjasňujúcim krémom.