Dermaheal Stem C´rum HL

Proti vypadávaniu vlasov a na obnovu rastu vlasov
Dermaheal Stem C´rum HL je produkt určený na mezoterapiu vlasov. Jeho účinok spočíva v unikátnom zložení, ktoré obsahuje výťažky z kmeňových buniek. Nie je určený len na zastavenie nadmerného vypadávania vlasov, ale ja na podporu obnovy rastu vlasov.
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Popis

Koncepcia tohto prípravku je založená na unikátnom zložení. Výťažky z kmeňových buniek a obsiahnuté rastové faktory dokážu revitalizovať vlasové vačky. Tento prípravok je určený na zastavenie nadmerného vypadávania vlasov a obnovu rastu vlasov. Aktívne ingrediencie revitalizujú vlasové vačky, stimulujú cirkuláciu krvi (výživa vlasových vačkov) a zlepšujú celkový stav pokožky hlavy. Jedná sa o najúčinnejšiu vlasovú mezoterapiu značky Dermaheal.
 

Účinky

  • Výťažok z kmeňových buniek pomáha revitalizovať vlasovú bunku, podporuje proliferáciu a diferenciáciu dospelých kmeňových buniek na bunky vlasov
  • Komplex 3 rastových faktorov a jedného biomimetického peptidu podporuje proliferáciu (množenie) vlasových buniek, ich migráciu a celkovo revitalizáciu vlasového vačku.
  • Obsiahnutý Biotín ovplyvňuje rast a kvalitu vlasov, taktiež spomaľuje ich vypadávanie.
 

Výhody

  • Jedinečný produkt s unikátnym zložením.
  • Efektívne riešenie nadmerného vypadávania vlasov.
  • Revitalizuje vlasové korienky a pokožku hlavy.
  • Dokáže obnoviť rast vlasov z poškodených vlasových folikulov.
  • Dodá výživu vlasovým korienkom.
  • Aplikácia výrobku pod dohľadom špecialistu.
 

Určený pre

Ľudí trpiacich nadmerným vypadávaním vlasov.
Ľudí trpiacich alopéciou (plešivosťou).
 

Zloženie

3 rastové faktory:
sh-Oligopeptid-2 (IGF-1) 
sh-Polypeptid-1 (bFGF) 
sh-Polypeptid-9 (VEGF) – komplex rastových faktorov revitalizuje vlasový folikul, blokuje DHT, rozmnožuje vlasové bunky a zabezpečuje ich migráciu.
 
Copper Tripeptid-1 – spevňuje vlasy a stimuluje vlasové vačky k produkcii zdravších vlasov. Podporuje obeh krvi v pokožke.
 
Výťažok z kmeňových buniek – podporuje proliferáciu a diferenciáciu dospelých kmeňových buniek na bunky vlasov.
 
Biotín – spomaľuje vypadávanie vlasov a pozitívne ovplyvňuje kvalitu vlasov.
 

Prečo nájdete výrobok len u lekárov?

Výrobok Dermaheal Stem C´rum HL nájdete len u špecializovaných lekárov. Jedná sa o výrobok profesionálneho radu, u ktorého je nutné dodržiavať správny spôsob aplikácie. Po konzultácii lekár vyhodnotí, či je pre vás táto terapia vhodná a poučí vás o možných výsledkoch.
Spýtajte sa špecializovaného lekára na problematiku vlasov.