Dermaheal Stem C'rum SR

Protivráskový účinok a rejuvenácia epidermis
Jediný prípravok na trhu, ktorý obsahuje výťažky z kmeňových buniek z adipocytného tkaniva. Dokáže vytvárať nové kožné bunky, zmierňuje tak už existujúce jemné vrásky, zároveň bráni vzniku nových. Pokiaľ chcete dopriať pleti naozaj luxus, ste na správnom mieste.
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Popis

Koncepcia tohto prípravku je založená na unikátnom zložení. Výťažky z kmeňových buniek podporujú tvorbu nových kožných buniek, viditeľne tak pleť omladzujú. Obsiahnuté rastové faktory posilňujú pružnosť kože tým, že vyvolávajú syntézu kolagénu, elastínu a iných ECM (extracelulárny matrix - medzibunkový priestor). Pokožka je tak po aplikácii celkovej kúry viditeľne mladšia, maximálne hydratovaná a zregenerovaná. Ako jediný prípravok na trhu obsahuje Stem Crum SR (Skin Rejuvenation) výťažok z kmeňových buniek z humánneho adipocytu, nie bezvýznamné výťažky z rôznych rastlín.

Účinky

Výťažok z kmeňových buniek pomáha proliferovať čiže množiť existujúce kožné bunky, čo viditeľne omladzuje pokožku. Celkom 6 rastových faktorov vyvoláva v pokožke syntézu kolagénu, elastínu a ďalších súčastí medzibunkového priestoru. Tým sa redukujú existujúce jemné vrásky a pokožka je ideálne hydratovaná. Niacinamid (vitamín B3) navyše prispieva k dobrému stavu pokožky.

Výhody

  • Jedinečný produkt s unikátnym zložením
  • Efektívne riešenie redukcie vrások a kompletnej rejuvenácie pokožky
  • Účinný pre redukciu jaziev po akné
  • Balenie vo forme kúry, ktorá sa aplikuje po dobu 6 týždňov
  • Obsah balenia je dostačujúci pre aplikáciu v oblasti tváre, krku, dekoltu aj chrbtov rúk.

Určené pre

Mužov a ženy, 30+

Zloženie

sh-oligopeptid-1 (EGF)

sh-oligopeptid-2 (IGF-1)

sh-polypeptid-1 (bFGF)

sh-polypeptid-2 (TRX)

sh-polypeptid-5 (TGF-B3)

sh-polypeptid-11 (aFGF)

Výťažok upraveného humánneho adipocytu (výťažok z kmeňových buniek ľudského tuku)

Niacinamid (vitamín B3)

Prečo nájdete výrobok len u lekárov?

Výrobok Dermaheal Stem Crum SR nájdete iba u špecializovaných lekárov. Ide o výrobok profesionálnej rady u ktorého je nutné dodržiavať správny spôsob aplikácie. Po konzultácii lekár určí, či je pre vás táto terapia vhodná a poučí vás o možných výsledkoch.

Obsah balenia

Balenie obsahuje 5 x 5 ml ampuliek s roztokom (voda, chlorid sodný) a 5 ampuliek vysušeného prášku (tu sú všetky uvedené účinné látky)