Dermaheal Super Brightening krém

Tento krém dodáva pokožke výživové a rozjasňujúce zložky. Potlačuje aj prejavy nadmernej pigmentácie, ako sú pigmentové škvrny a iné pigmentové nezrovnalosti. V jeho zložení nájdete najnovšie látky, u ktorých boli preukázané rozjasňujúce účinky.
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Popis

Dermaheal Super Brightening krém je ideálny pre matnú pokožku s výskytom pigmentových škvŕn. Pokožku vyživuje, hydratuje a dodá jej rozjasňujúce zložky. Po použití bude pokožka plná energie a navyše prejavy nadmernej pigmentácie budú redukované.
 

Účinky

Redukcia pigmentových škvŕn
Hydratácia pokožky
Zjemnenie a rozjasnenie pokožky
Prevencia proti vzniku nadmerného pigmentu 
 

Výhody

Veľmi príjemné použitie
Nedráždi pokožku, vhodný aj pre citlivú pokožku
Po pravidelnom používaní je pokožka rozjasnená a hydratovaná
Vhodný pre suchú a matnú pokožku
 

Prečo kúpiť u nás?

V rámci nášho e-shopu ponúkame zaujímavý bonusový program. Môžete zbierať body a zľavy s každou objednávkou a budete odmenení zaujímavými darčekmi.
 

Určený pre

Mužov a ženy vo veku 25+
 

Zloženie (hlavné účinné látky)

Komplex biomimetických peptidov (Oligopeptid-34, Oligopeptid-51, Oligopeptid-72) – tieto vybrané peptidy majú preukázateľný účinok na redukciu melanínu, ktorý spôsobuje výskyt nadmernej pigmentácie. Spojenie týchto 3 peptidov pokožku rozžiari a potlačuje prejavy nadmernej pigmentácie. 
Arbutin – jedna z najznámejších látok redukujúcich prejavy nadmernej hyperpigmentácie
Sójový olej – je dôležitý pre výživu a regeneráciu tkanív
Prírodné výťažky – vybrané prírodné výťažky regenerujú pokožku zvonka, pokožku rozjasňujú a dodávajú jej potrebnú energiu
Adenosin – je zdrojom energie pre bunky, zlepšuje využitie účinných látok v produkte.
Lecitín – zvyšuje intenzitu dýchania kože, reguluje bunkovú výmenu. Ovplyvňuje mäkkosť a ohybnosť pokožky.
Retinol (vit. A) – tento vitamín má preukázateľné účinky pre omladenie pokožky a redukciu melanínu, redukuje tak pigmentové škvrny.
Tokoferol (vit. E) – je najlepším antioxidantom, ktorý chráni pokožku pred voľnými radikálmi. Navyše pokožku vyživuje a zvláčňuje.
 

Obsah balenia

15 ml krému, pumpičkový aplikátor
 

Návod na použitie

Naneste dostatočné množstvo krému na oblasť tváre, krku a dekoltu. Krúživými pohybmi vmasírujte do pokožky. Používajte každé ráno a večer na odlíčenú pokožku. Je možné používať na celú oblasť tváre alebo na vybrané cieľové oblasti.