Veľkosť balenia: 200 ml

Enzymatic Mousse Endor

Exfoliačná pena

Vyčistite dôkladne svoju pleť s penou Enzymatic Mousse Endor. Jemná exfoliácia odstráni z povrchu pleti odumreté kožné bunky a nečistoty. Vaša pokožka vďaka tomu získa rozžiarený, zjednotený a svieži vzhľad, a navyše bude perfektne pripravená na aplikáciu ďalších produktov ako sú séra a krémy s aktívnymi látkami. Tie sa vďaka tomu dostanú do hlbších vrstiev kože, kde môžu optimálne pôsobiť a prinášať žiaduci účinok.

Celý popis
100% vegan100% vegan
Cena: 30 €
Na sklade - ihneď posielame

Hĺbkové čistenie pleti

Enzymatic Mousse Endor odstraňuje z pleti drobné nečistoty rozpustné vo vode, ako sú prachové častice, znečistenie či odumreté kožné bunky. Je preto ideálnym doplnkom každodenného čistenia pleti, odporúčame ju používať dvakrát až trikrát do týždňa. Jej zloženie bolo vyvinuté tak, aby ho znášali aj citlivejšie typy pleti.

Exfoliácia čiže peeling

Exfoliácia čiže odlupovanie pleti je prirodzený proces, ktorým sa koža zbavuje svojich odumretých buniek. V koži sa deje prirodzene, s rastúcim vekom sa však jej rýchlosť spomaľuje. Na povrchu kože potom zostávajú odumreté bunky, pleť vyzerá unavene a je hrubá. Jej povrch sa navyše stáva živnou pôdou pre aktivitu rôznych baktérií a ďalších potenciálne škodlivých mikroorganizmov.

S prírodnými výťažkami

Exfoliáciu pleti je preto vhodné stimulovať. Enzymatic Mousse Endor vykazuje jemnú enzymatickú exfoliačnú aktivitu, ktorá pochádza z prírodných výťažkov z papáje a divokého pomaranča, ktoré pena obsahuje. Vďaka jemnému peelingu dochádza k vyčisteniu pleti a kožných pórov. Dochádza tiež k redukcii nedokonalostí a celkovej obnove pleti. Pravidelná exfoliácia navyše pripraví pleť na príjem aktívnych látok z topicky aplikovaných krémov či sér, čím zvýrazňuje ich účinok.

Exfoliácia vďaka prírodným enzýmom

Extrakt zo šupky horkého pomaranča: 
Výťažok z divokého pomaranča má jemné exfoliačné vlastnosti a odstraňuje odumreté kožné bunky. Zároveň pôsobí antisepticky a navyšuje hydratáciu kože.

Extrakt z papáje: 
Vďaka vysokému obsahu vitamínu A podporuje bunkovú obnovu pleti, stimuluje navyše jej hydratáciu. Enzýmy obsiahnuté v papáji stimulujú jemnú exfoliáciu pokožky.

Bisabolol: 
Esenciálny olej získavaný z harmančeka so zjemňujúcim účinkom.

Používajte 2x - 3x týždenne

  • Premiešajte malé množstvo Enzymatic Mousse Endor s vodou a aplikujte na tvár pomocou masáže. Potom opláchnite vodou. Stačí použiť 2x - 3x týždenne, najmä ak máte citlivú pokožku.
  • Obsah balenia je 200 ml.