ERECTUS XTRA by Brandeis Clinic

Podpisujú sa na kvalite vášho sexuálneho života problémy s erekciou? Radšej sa sexu priamo vyhýbate, len abyste sa opäť nestali svedkom "trapasu"? Tak vyskúšajte Erectus XTRA!
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

S problémami s erekciou sa počas svojho života, hlavne po prekročení 35-tich rokov, stretáva takmer každý druhý muž. U niekoho sa prejavuje zníženou chuťou na sex, inde chuť na sex pretrváva, ale bohužiaľ sa nedostavuje erekcia alebo aspoň nie v očakávanej kvalite.

Príčin problémov s erekciou (odborne erektilná dysfunkcia) je veľa. Medzi hlavné patrí prirodzený úbytok mužských pohlavných hormónov spôsobený rastúcim vekom.Ďaleko väčším problémom však je zlý stav ciev a všeobecne kardiovaskulárnej sústavy. Práve zdravé cievy a dostatočné prekrvenie penisu sú hlavné faktory, ktoré ovplyvňujú kvalitu a dĺžku erekcie. A v neposlednej rade je na vine stres z hektického životného tempa a taktiež obavy z prípadného "trapasu"  kvôli nedostatočnej erekcii. 
 
Erectus XTRA by Brandeis Clinic je silný komplex účinných látok zo štandardizovaných rastlinných výťažkov, obohatený o arginín, ktorý pomáha zlepšiť funkciu kardiovaskulárnej sústavy, správneho krvného obehu a prekrvenia všetkých oblastí tela a popri tom pomáha znižovať stres a posilovať odolnosť voči stresu.
 

Účinky

  • Podporuje zdravie ciev a kardiovaskulárnej sústavy, ktorých problémy priamo súvisia so zhoršenou kvalitou sexuálneho života
  • Pomáha znižovať odolnosť voči stresu
  • Prispieva k zvýšenému fyzickému a psychickému výkonu
  • Obsahuje niekoľko silných antioxidantov, ktoré napomáhajú obrane organizmu pred voľnými radikálmi a z nich plynúcim oxidačným stresom
 

Určené pre

Pomáha zvýšiť sexuálnu vitalitu a skvalitňuje sexuálny život v prípade problémov s erekciou.
 

Hlavné účinné látky

L-arginín:
Podporuje správne fungovanie svalov.
 
Muira puama:
Muira puama je rastlina z brazílskej Amazónie, ktorá sa využíva v ľudovom liečiteľstve ako afrodiziakum, ale aj ako tonikum pri celkovom vyčerpaní, či už fyzickom alebo psychickom. Silný antioxidant, ktorý pozitívne ovplyvňuje hormonálnu rovnováhu a navyše podporuje fyzickú kapacitu a výdrž.
 
Panax ginseng:
Štandardizovaný výťažok na 7% ginsenoidov
Ďalší silný antioxidant, ktorý pôsobí pozitívne na fyzické i duševné sily človeka. Pomáha eliminovať pocity únavy, podporuje bdelosť a vitalitu. Podporuje správny krvný obeh, a vďaka tomu podporuje sexuálnu výkonnosť a výdrž. Môže zvyšovať obranyschopnosť a zdravie kardiovaskulárnej sústavy.
 
Ginkgo biloba:
Štandardizovaný výťažok na 24% flavonových glykozidov (flavanoidov) a 6% terpenoídnych laktónov
Tretí silný antioxidant v erectus XTRA by Brandeis Clinic sa využíva pre podporu pozitívného vplyvu na krvný obeh a kardiovaskulárnu sústavu. Napomáha zlepšeniu prekrvenia celého organizmu, priespieva k zvýšeniu libida a sexuálnej výdrže. Tento výťažok je štandardizovaný na 24% flavonových glykozidov (látky zodpovednej za antioxidačný a protizrážanlivý účinok) a 6% terpenoídnych laktónov, ktoré pomáhajú upravovať krvné prietoky a môžu chrániť nervy. 
 
Schizandra chinensis (schizandra čínska):
Štandardizovaný výťažok na 5% lignanov a 10% anthokyanov
Pomáha znižovať stres, podporuje zdravé trávenie, činnosť pečene a správne fungovanie dýchacieho systému.
 

Množstvo účinných látok v jednej dávke

L-arginín HCl (500 mg)
 
Muira puama čiže Ptychopetalum olacoides (500 mg)
 
Panax ginseng (200 mg)
 
Ginkgo biloba (150 mg)
 
Schizandra Chinensis (30 mg)
 

Dávkovanie

2 kapsule denne počas jedla
 

Obsah balenia

60 kapsúl
 

Hmotnosť obsahu: 55 g