Veľkosť balenia: 2 ks

Exkluzívny vianočný balíček Dermaheal: Sérum a očný krém

Sérum proti vráskam a očný krém Dermaheal Cosmeceutical

Užite si omladzujúci silu Dermaheal Cosmeceutical a zacieľte proti vráskam a povolenej pleti s účinným sérom proti vráskam a očným krémom, ktoré si teraz môžete kúpiť v exkluzívnej vianočnej ponuke. Ak si kúpite tieto dva produkty naraz, získate ich o 20 % lacnejšie, ako keby ste si ich kupovali samostatne. Ušetríte tak 31.40 €.

Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Vďaka exkluzívnej vianočnej ponuke Dermaheal Cosmeceutical si môžete zaobstarať dva ikonické produkty o 31.40 € menej, než keby ste si krém proti vráskam a očný krém kupovali jednotlivo.

Sérum proti vráskam Dermaheal Cosmeceutical

Sérum proti vráskam Dermaheal si poradí so všetkými viditeľnými známkami starnutia pleti. Vyhladí vrásky, spevní pokožku, zlepší jej elasticitu a obnoví kontúry tváre. Postarajú sa o to rastové faktory, peptidy, karnozín a arbutín, ktoré spoločne stimulujú produkciu kolagénu, elastínu, kyseliny hyalurónovej a navyše redukujú pigmentáciu a chránia pleť pred poškodením voľnými radikálmi a oxidáciou. Sérum taktiež pleť skvelo hydratuje.

Sérum Dermaheal Cosmeceutical Sérum Dermaheal Cosmeceutical Omlaďte svoju pleť novou radou Dermaheal. Toto sérum vašu pokožku hydratuje, oživí a vďaka komplexu rastových faktorov a biomimetických peptidov výborne vyhladí vrásky. Dokáže tiež zjednotiť tón vašej pleti. 89 €

Očný krém proti vráskam Dermaheal Cosmeceutical

Zbavte sa vrások vo vonkajšom kútiku očí a obnovte povolenú pleť očného okolia s očným krémom Dermaheal Cosmeceutical, ktorý je nabitý omladzujúcimi látkami. Okrem rastových faktorov a biomimetických peptidov obsahuje navyše vitamín E, kyselinu hyaluronovú a komplex prírodných výťažkov. Už za 14 dní si všimnete výsledky - pleť očného okolia bude viditeľne spevnená a vyhladená.

Očný krém Dermaheal Cosmeceutical Očný krém Dermaheal Cosmeceutical Trápia Vás vrásky okolo očí? Už nemusia! Očný krém Dermaheal efektívne vyhladzuje vrásky v oblasti okolo očí, revitalizuje jemnú pokožku očného okolia a obnovuje jej elasticitu. Výsledkami budete milo prekvapení. 68 €