Eye reveal

Chemický peeling na vrásky okolo očí
Povrchový peeling britskej značky Medik8, ktorý je určený špeciálne pre redukciu vrások v očnom okolí. Jemné a starostlivo vybrané zloženie šetrne redukuje vrásky a nedokonalosti pleti. Je vhodný pre vrásky okolo očí, oblasť pod očami a horné očné viečko.
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Peeling proti jemným linkám

Oblasť očí, ktorá má menej tukových žliaz než ostatné časti tváre, je prvým miestom, kde sú viditeľné prvé známky starnutia. Dochádza k strate farby, zaoblenosti, vzniku vrások a to všetko už okolo dvadsiateho piateho roku života. Medik8 Eye reveal ponúka ultra jemné, ale zároveň efektívne riešenie tejto oblasti a to prostredníctvom vylepšenej obnovy a regenerácie buniek.

Odstráni vrásky okolo očí

Povrchový peeling Eye reveal zabezpečuje rozklad väčšiny epidermis kdekoľvek od stratum corneum ku stratum basale podľa typu pleti a postupu aplikácie. Základná súčasť peelingu, kyselina laktobionická, je vynikajúci všestranne pôsobiacia polyhydroxidová kyselina (PHA). Pôsobí ako účinný exfoliant, antioxidant a zvláčňujúca zložka. Ďalšie obsiahnuté kyseliny, konkrétne kyselina L-mandľová a L-mliečna sú jemné alfahydroxidové kyseliny (AHA), ktoré zaisťujú rovnomerné vnikanie do pokožky a redukujú zápal a podráždenie. Obe AHA kyseliny tiež hydratujú a zmierňujú nadmernú suchosť a olupovanie. Eye reveal je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí hľadajú najlepšie výsledky s minimálnymi vedľajšími účinkami.

Vhodné pre delikátnu pokožku

 • Cielený efektívny roztok pre redukciu vrások v očnom okolí 
 • Viditeľné dlhotrvajúce výsledky 
 • Je možné používať v priebehu celého roka 
 • Minimálne začervenanie a iritácia a minimálne prejavy vedľajších účinkov

Omladenie očného okolia

 • Redukciu jemných rýh a vrások v očnom okolí 
 • Omladenie a revitalizáciu očného okolia 
 • Vhodné pre mierne až stredné problémy 
 • Vhodné pre všetky typy pleti (Fitzpatrick I až VI / Glogau I až IV)

3 kyseliny pre vašu pleť

Kyselina L-mandľová
Jemná a účinná alfa--hydroxid kyselina (AHA), ktorá sa často porovnáva s kyselinou glykolovou vďaka výsledkom, ktoré poskytuje bez negatívnych vedľajších účinkov. Redukuje jemné vrásky a ryhy. 
 
Glukonolakton: 
Vynikajúce všestranne pôsobiaca PHA kyselina s mimoriadnou schopnosťou pôsobiť ako exfoliant, antioxidant a zvláčňujúca zložka.
 
Kyselina L-mliečna:
Navyšuje úroveň hydratácie pokožky a redukuje prejavy starnutia.
 
pH: 2,2
 

Prečo nájdete výrobok iba u kosmetiček a lekárov?

Eye reveal je určený pre profesionálne ošetrenie, ktoré môžete podstúpiť v kozmetickom salóne alebo u lekára. Jedná sa o výrobok, pri ktorom je nutné dodržiavať správny spôsob aplikácie. Po konzultácii s vybranou kozmetičkou alebo lekárom Vám bude odporučený počet ošetrení a budete poučený o možných finálnych výsledkoch. 
 

Stačí dva dni

 • Doba trvania ošetrenia: až 10 minút 
 • Odporúčaný počet ošetrení: 4-6 
 • Frekvencia opakovania: každých 10 - 14 dní
 • Doba zotavenia: 2 dni 
 • Miera rizika: Veľmi nízka

Doporučenie pred ošetrením

Príprava pleti sa odporúča pre získanie najlepších možných výsledkov. Je dokázané, že vitamín C a A zvyšujú obnovu buniek pokožky a tým znižujú dobu hojenia a urýchľujú proces regenerácie. 
Pred ošetrením teda doporučujeme výrobky s obsahom vitamínu C, konkrétne sérum Medik8 C-Tetra a sérum s obsahom vitamínu A - Retinol 3 TR.
 

Čistite a hydratujte

 • Čistenie: používajte jemný čistiaci prostriedok pre citlivú pokožku Gentle Cleanse
 • Hydratácia a ochrana pred slnkom: použite hydratačný prípravok po ošetrení, ktorý zároveň obsahuje  ochranný faktor SPF 30. 
Klient musí pokračovať s režimom po ošetrení, kým sa neobnoví prirodzený stav pokožky. V tomto režime sa odporúča pokračovať do doby, než sa pokožka prestane lúpať. Olupovanie (exfoliácia) je individuálna a môže trvať 1-4 dni.