Hand and Nail Cream

Krém na ruky s anti-pollution technológiou a SPF 25

Bohatý hydratačný krém na ruky, ktorý obnovuje vláčnosť a elasticitu kože na rukách a kože okolo nechtov. Rýchlo sa vstrebáva, nezanecháva mastný pocit. Ide o jedinečný krém, ktorý chráni kožu pred škodlivinami vonkajšieho okolia, ako je poškodenie slnečnými lúčmi alebo znečistenie z ovzdušia.

Celý popis
100% vegan100% vegan
Predaj toho produktu skončil.

Aj pleť na rukách starne

Širokospektrálna ochrana SPF 25 (UVA & UVB) pomáha predchádzať vzniku predčasných známok starnutia kože spôsobených slnečným žiarením. Anti-pollution technológia (technológia proti znečisteniu) pomáha čistiť pokožku a vytvára na jej povrchu neviditeľný film, ktorý ju chráni pred absorpciou znečisťujúcich látok, ako sú vzduchom roznášané prachové častice.

 

Maximálna starostlivosť pre namáhanú kožu

Koža na rukách je mäkšia, hĺbkovo hydratovaná a chránená. Krém tiež pomáha posilňovať nechty a kožtičku okolo nich. Ruky vyzerajú upravene a mladistvo. Nanášajte počas dňa, kedykoľvek je potrebné.

 

Zlepší vzhľad rúk

  • Hĺbková intenzívna dlhodobá hydratácia (rovnako ako u séra Hydr8 B5)
  • Redukcia známok starnutia kože
  • Zlepšenie kvality nechtov a kožtičky okolo nich

 

Chráni a hydratuje

  • SPF 25 chráni kožu pred UVA a UVB žiarením
  • Anti-pollution technológia pre ochranu proti škodlivinám z vonkajšieho okolia
  • Obsahuje unikátnu rehydratačnú technológiu obsiahnutú v obľúbenom Medik8 produkte Hydr8 B5 sére
  • Príjemná citrusová vôňa
  • Určené pre všetky typy pleti

 

Ošetrujúce zloženie pre vaše ruky

Kyselina hyalurónová:

Pôsobí ako prostriedok na udržanie vlhkosti a správnej hladiny hydratácie a pružnosti kože.

 

Vitamín B5:

Zlepšuje schopnosť pokožky zadržiavať vodu, podporuje jej regeneráciu a hojenie rán. Má protizápalový a protisvrbivý účinok.

 

Anti-pollution technológia:

Obsahuje výťažok zo semien moringy olejodarnej, ktorý na povrchu pokožky vytvára špeciálny štít, aby zabránil absorpcii škodlivých látok z okolitého prostredia (dym z cigariet, ozón, ťažké kovy, prachové častice) a udržal pokožku čistú a zdravú.

 

Nie stareckým škvrnám

Poskytuje vysokú širokospektrálnu ochranu pred UVA a UVB žiarením, aby účinne zabránila poškodeniu voľnými radikálmi. Filtre sú ekologicky šetrné a 100% fotostabilné.

 

Kedykoľvek počas dňa

Masírujte množstvo krému veľkosti hrášku do kože rúk. Venujte pozornosť aj nechtom a koži okolo nich pre maximálne hydratačné účinky. Obsah balenia je 60 ml krému.