HEALTHY Prostate by Brandeis Clinic

Zväčšenie prostaty postihuje veľké množstvo mužov starších ako päťdesiat rokov. Nejde však len o vizuálnu záležitosť , zväčšená prostata často komplikuje močenie a aj inak zhoršuje kvalitu života. HEALTHY PROSTATE by Brandeis Clinic prispieva k lepšiemu fungovaniu prostaty a v prípade už aktuálneho problému pomáha proti ďalšiemu zväčšovaniu prostatického tkaniva.
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Popis

Napomáha chrániť zdravie prostaty a zlepšovať jej funkciu.
Mix piatich účinných látok vrátane unikátneho extraktu zo Serenoa repens.
 
Výživový doplnok HEALTHY PROSTATE by Brandeis Clinic obsahuje komplex piatich účinných látok, ktoré podporujú zdravie prostaty a reprodukčných orgánov. Extrakt zo Saw palmetto a beta sitosterol sú hlavnými aktérmi inhibície premeny testosterónu na dihydrotestosterón.
 
Práve tá býva príčinou benígnej hyperplázie (zväčšenia) prostaty. HEALTHY PROSTATE by Brandeis Clinic prispieva vďaka obsahu týchto látok k zamedzeniu jej ďalšiemu zväčšovaniu. Okrem toho dihydrotestosterón oslabuje imunitu, podporuje zvýšené ukladanie tukov a nadmerné vypadávanie vlasov.
 
Ďalej napomáha tlmiť zápaly prostaty a reprodukčného ústrojenstva, pomáha znižovať riziko kardiovaskulárnych ochorení, podporuje zdravie cievneho systému a celkovú očistu organizmu. Jedna z jeho zložiek, extrakt z pestreca mariánskeho, je tradične používaný pre svoj priaznivý vplyv na funkciu pečene.
 

Účinky

  • Pomáha v prevencii v boji proti benígnej hyperplázii prostaty (zväčšenie prostaty)
  • V prípade už zväčšenej prostaty prispieva k zamedzeniu jej ďalšieho zväčšenia
  • Pomáha proti zápalom prostaty
  • Prispieva k zdraviu a regenerácii pečene
  • Pomáha znižovať riziko kardiovaskulárnych ochorení
 

Určené pre

HEALTHY PROSTATE by Brandeis Clinic je výživový doplnok pre dospelých, ktorý pomáha podporiť zdravie prostaty a reprodukčného systému.
 

Zloženie (hlavné účinné látky)

Saw palmetto (Serenoa repens): 
Štandardizovaný výťažok 45% mastných kyselín
Podporuje správne fungovanie prostaty a močového ústrojenstva, rovnako ako zdravie reprodukčnej sústavy. Má priaznivý účinok na zväčšenú prostatu a jej zápaly. Inhibuje premenu testosterónu na dihydrotestosterón, čo zamedzuje ďalšiemu zväčšovaniu prostatického tkaniva.
 
Beta sitosterol: 
Štandardizovaný výťažok z fytosterolového komplexu
Pôsobí antioxidačne a reguluje aktivitu enzýmov v organizme. Je hlavným účastníkom inhibície premeny testosterónu na dihydrotestosterón. Má protizápalový účinok.
 
Pestrec mariánsky (Sylibum marianum): 
Štandardizovaný výťažok 80% silymarínu
Podporuje zdravie pečene aj bezproblémové trávenie, celkovo prečisťuje organizmus. Pôsobí pozitívne na kardiovaskulárnu sústavu a reguluje hladinu krvného cukru.
 
Granátové jablko (Punica granatum):
Pomáha proti upchávaniu tepien a ischemickej chorobe srdca, celkovo pomáha zlepšiť funkciu kardiovaskulárnej sústavy, pomáha znižovať krvný tlak, ďalej má pozitívny vplyv pri obličkových kameňoch a hemoroidoch.
 
Lykopén:
Flavonoid s výrazne antioxidačným účinkom, pomáha znižovať riziko rozvoja kardiovaskulárnych ochorení, podporuje imunitu a napomáha zlepšovať fungovanie prostaty.
 

Množstvo účinných látok v dennej dávke

Saw palmetto (300 mg)
Beta sitosterol (60 mg)
Pestrec mariánsky (60 mg)
Granátové jablko (45 mg)
Lykopén (5 mg)
 

Dávkovanie

2 kapsule denne počas jedla
 

Obsah balenia

60 kapsúl
Hmotnosť obsahu: 20g