Hydr8 B5 krém na ruky, SPF 25

Bohatý hydratačný krém na ruky, ktorý obnovuje vláčnosť a elasticitu kože na rukách a kožtičky u nechtov. Rýchlo sa vstrebáva, nezanecháva mastný pocit. Ide o jedinečný krém, ktorý chráni kožu pred škodlivinami vonkajšieho okolia, ako je poškodenie slnečnými lúčmi alebo znečistenie z ovzdušia.
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.
Širokospektrálna ochrana SPF 25 (UVA & UVB) pomáha predchádzať vzniku predčasných známok starnutia kože spôsobených slnečným žiarením. Anti-pollution technológia (technológia proti znečisteniu) pomáha čistiť pokožku a vytvára na jej povrchu neviditeľný film, ktorý ju chráni pred absorpciou znečisťujúcich látok, ako sú vzduchom roznášané prachové častice.
Koža na rukách je mäkšia, hĺbkovo hydratovaná a chránená. Krém tiež pomáha posilňovať nechty a kožtičku okolo nich. Ruky vyzerajú upravene a mladistvo. Nanášajte počas dňa, kedykoľvek je potrebné.
 

Účinky

  • Hĺbková intenzívna dlhodobá hydratácia (rovnako ako u séra Hydr8 B5)
  • Redukcia známok starnutia kože
  • Zlepšenie kvality nechtov a kožtičky okolo nich
 

Výhody

  • SPF 25 chráni kožu pred UVA a UVB žiarením
  • Anti-pollution technológia pre ochranu proti škodlivinám z vonkajšieho okolia
  • Obsahuje unikátnu rehydratačnú technológiu obsiahnutú v obľúbenom Medik8 produkte Hydr8 B5 sére
  • Príjemná citrusová vôňa

Určené pre

Všetky typy pleti
 

Zloženie (hlavné účinné látky)

Kyselina hyalurónová
Pôsobí ako prostriedok pre udržanie vlhkosti a správnej hladiny hydratácie a pružnosti kože.
Vitamín B5
Zlepšuje schopnosť pokožky zadržiavať vodu, podporuje jej regeneráciu a hojenie rán. Má protizápalový a protisvrbivý účinok.
Anti-pollution technológia
Obsahuje výťažok zo semien moringy olejodárnej, ktorý na povrchu pokožky vytvára špeciálny štít, aby zabránil absorpcii škodlivých látok z okolitého prostredia (dym z cigariet, ozón, ťažké kovy, prachové častice) a udržal pokožku čistú a zdravú.
Širokospektrálna ochrana SPF 25
Poskytuje vysokú širokospektrálnu ochranu pred UVA a UVB žiarením, aby účinne zabránila poškodeniu voľnými radikálmi. Filtre sú ekologicky šetrné a 100% fotostabilné.
 

Obsah balenia

60 ml krému
 

Návod na použitie

Vmasírujte množstvo krému veľkosti hrášku do kože rúk. Venujte pozornosť aj nechtom a kožtičke okolo nich pre maximálne hydratačné účinky.