LIFE ENERGY by Brandeis Clinic

Koncentrovaný komplex 6 rastlinných extraktov a 8 vitamínov, pomáha odstrániť únavu a zvýšiť tak psychickú, ako aj telesnú vitalitu. Bez cukru a umelých sladidiel.
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Ako sa zbaviť únavy?

Stretávate sa s nedostatkom energie? Pripadáte si vyčerpaní, bez elánu? Dolieha na vás stres? Alebo snáď máte pocit, že vám to vôbec "nemyslí"? Na vine môže byť nedostatok dôležitých vitamínov, aj psychické či fyzické vypätie. Skôr než kávu, ktorá organizmus odvodní a prekyslí, vyskúšajte prírodný výživový doplnok LIFE ENERGY by Brandeis Clinic.

Doplnok stravy pre energiu s vitamínmi

Osem vitamínov a šesť prírodných extraktov v jednej tabletke vám pomôže zvýšiť životnú energiu a koncentráciu. Vitamín C podporí psychickú činnosť a pomôže odstrániť pocity vyčerpania, antioxidant vitamín E pomáha chrániť pred oxidatívnym stresom. Vitamíny zo skupiny B prispievajú k správnemu fungovaniu nervovej sústavy aj riadnej mozgovej činnosti, a navyše pomáhajú eliminovať únavu.
 

Prírodné extrakty vám dodajú silu

Prírodné extrakty z kurkumovníka, schizandry či piepra taktiež pomáhajú podporiť vašu psychickú činnosť a dodajú vám energiu aj na fyzickú námahu.
 

Pre bystrú myseľ a odpočinuté telo

  • Pomáha zvýšiť energiu
  • Pomáha zlepšiť mozgovú činnosť
  • Prispieva k lepšej obrane organizmu pred stresom
  • Pomáha znížiť pocity únavy a vyčerpania

Určené pre

Každého, kto sa cíti vyčerpaný a chce do svojho života navrátiť energiu alebo sa zbaviť stresu.
 

Jedinečné prírodné výťažky, ktoré inde nenájdete

Curcuma longa (kurkumovník dlhý):
Štandardizovaný výťažok 95% kurkumoidov
Hlavná súčasť korenia karí - kurkuma - sa používa v čínskom a indickom ľudovom liečiteľstve už po tisíce rokov a má rovnaký antioxidačný účinok, ako vitamíny C a E, čo znamená, že poskytuje ochranu proti poškodeniu telesných buniek voľnými radikálmi, nestabilnými molekulami kyslíka. Prispieva k zdravému tráveniu, podporuje činnosť pečene a pomáha zlepšovať hybnosť a prácu kĺbov. Existuje rad štúdií, ktoré popisujú, že kurkuma môže hrať dôležitú úlohu pri znižovaní zápalov v organizme.

 
Rhodiola rosea (rozchodnica ružová):
Štandardizovaný výťažok 3% rosavines
Má vzťah k nervovému systému, únave, stresu, srdci a krvnému systému. Napomáha okysličeniu, podporuje kognitívnu a duševnú výkonnosť, správne trávenie a fyzický výkon.
 
Schizandra chinensis (schizandra čínska):
Má vplyv na stres, podporuje zdravé trávenie, činnosť pečene a správne fungovanie dýchacieho systému.
 
Withania somnifera (vítania uspávajúca):
Štandardizovaný výťažok 7% withanolid
Podporuje duševnú a kognitívnu činnosť, koncentráciu, odstraňuje únavu. Podporuje zachovanie duševného zdravia a relaxáciu, správnu činnosť kardiovaskulárneho systému, energiu a vitalitu. Prispieva k zdraviu reprodukčného systému, dýchacej sústavy a pokožky.
 
Eleutherococcus senticosus (eleuteriokok ostnatý):
Štandardizovaný výťažok 0,8% eleutherococcus
Pozitívne prispieva k zlepšeniu fyzického a duševného zdravia, pomáha ovplyvniť kognitívnu a duševnú výkonnosť a zlepšiť krvný obeh. Pomáha podporiť prirodzenú obranyschopnosť a regulovať krvný tlak.
 
Piper nigrum (piepor čierny):
Štandardizovaný výťažok 95% čierneho korenie
Podporuje správne trávenie. Je plný antioxidantov. Podporuje reprodukčné sústavu u žien, obeh v jemných krvných cievach a kapilárach. Ďalej pozitívne pôsobí na zdravie pečene, správnu činnosť nervovej sústavy, fungovanie dýchacieho systému a tiež na stav pokožky.
 

Komplex vitamínov proti únave

Vitamín C:
Prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom, na udržanie normálnej funkcie imunitného systému, k tvorbe kolagénu pre správne fungovanie krvných ciev, kostí a chrupaviek a správne fungovanie kože. Ďalej vitamín C prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, správnej činnosti nervovej sústavy, psychickej činnosti, zvyšuje vstrebávanie železa. Pomáha znižovať mieru vyčerpanie organizmu a únavu.
 
Vitamín E a selén:
Prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
 
Prispievajú k normálnemu energetickému metabolizmu, činnosti nervovej sústavy, psychickej činnosti, na udržanie dobrého stavu slizníc a pokožky a k zníženiu miery únavy a vyčerpania.
 
Prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.
 

2 mesiace pre vitalitu

Konzumujte 1 kapsulu denne počas jedla. Balenie o obsahu 60 kapsulí (hmotnosť obsahu: 36mg) vydrží dva měsíce.