Veľkosť balenia: 1 ks

Medaprex Beauty Eyes & Lips

Masážna tyčinka na oči a pery

Masážny prístroj Medaprex Beauty Eyes & Lips je skvelý doplnok vašej starostlivosti o očné okolie a pery. Navýši hydratáciu pleti okolo očí, zredukuje tmavé kruhy a pomôže vyhladiť vrásky okolo očí. Osvieži pokožku na perách a stimuluje jej prekrvenie. Pery budú viditeľne jemnejšie a plnšie. Užite si svoju chvíľku relaxácie doma aj na cestách!

Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Prístrojové omladenie očného okolia a hydratácia pier u vás doma

Doprajte svojmu očnému okoliu a perám starostlivosti ako v kozmetickom salóne sami doma s prístrojom Medaprex Beauty Eyes & Lips. Tepelná a ultrazvuková vibračná terapia prináša pokožke očného okolia a pier rad benefitov. Stimuluje krvný obeh a pôsobí priamo v hlbších vrstvách pleti, zlepšuje jej textúru a tonus. 3 stupne vibrácií a teploty sa postarajú o maximálny efekt masáže.

Ako pôsobí Medaprex Beauty Eyes & Lips?

 • Uvoľňuje svaly
 • Odstraňuje kruhy pod očami
 • Otvára póry
 • Zlepšuje vstrebávanie a účinok kozmetických prípravkov
 • Navyšuje obsah kolagénu v pleti, a tým napomáha redukcii vrások
 • Zlepšuje hydratáciu a elasticitu pleti
 • Podporuje čistenie a exfoliáciu pleti

Tepelná terapia

Termoterapia (tepelná terapia) využíva tepelné žiarenie pre rad jeho benefitov. Teplo pôsobí priamo na pokožku, uvoľňuje svaly, zlepšuje a stimuluje krvný obeh, otvára póry, uľahčuje čistenie, odstraňuje toxíny, prebytočný maz a baktérie. Otvorené póry pomáhajú lepšiemu vstrebávaniu ošetrujúcich prípravkov, ako sú tvárové a telové masky.

Teplo tiež zvyšuje plasticitu kolagénového tkaniva, znižuje stuhnutosť kĺbov, zmierňuje bolesť, uvoľňuje svalové kŕče, tlmí zápaly, pomáha pri liečbe akútnych opuchov a zvyšuje prietok krvi.

Vibračná terapia

Ultrazvukovú vibračnú terapiu proti starnutiu pleti schválil FDA, teda americký Úrad pre kontrolu potravín a liečiv.

Ultrazvukovou technológiou dochádza k hĺbkovému čisteniu a exfoliácii pleti, rovnako ako k lepšej hydratácii. To všetko vedie k viditeľnému zlepšeniu vzhľadu pleti.

Podľa jednej z teórií dosahujú ultrazvukové prístroje tento účinok prostredníctvom tzv. mikrovibrácií. Tieto mikrovibrácie pôsobia na pokožku ako mikromasáž, podporujú detoxikáciu a lymfodrenáž. Na takto vyčistenú pokožku sa lepšie lokálne aplikujú prípravky a pokožka ich navyše lepšie vstrebáva. Tieto mikromasáže hlbokých tkanív môžu tiež zlepšiť tonus, jemnosť a textúru pokožky.

Ako správne zvoliť teplotný stupeň?

1. stupeň: 37 °C (98,6 °F)

Režim aktivácie: Pri teplote 37 °C (98,6 °F), ktorá je blízka teplote ľudského tela, napomáha vibračná masáž lepšiemu vstrebaniu kozmetických prípravkov a zanecháva pleť hydratovanú a rozjasnenú.

2. stupeň: 39 °C (102,2 °F)

Režim nahrievania: Tento režim napomáha rozšíreniu pórov (podobne ako naparený uterák) pre hĺbkové čistenie, čím prispieva k vyhladeniu pleti.

3. stupeň: 42,2 °C (107,6 °F)

Masážny režim: Tento režim je vhodný pre lymfodrenážnu masáž za ušami a za krkom. Hĺbkové lokálne prehriatie otvára lymfatické kanály, uvoľňuje mikrocievy a dráhy meridiánov, podporuje prietok krvi a lymfy, odbúrava ťažké kovy a toxíny, zlepšuje krvný obeh a podporuje obnovu buniek pokožky.

Upozornenie: Tretí stupeň nepoužívajte v okolí očí.

Zlepší účinok vášho séra či balzamu na pery

Okrem relaxačného zážitku dokáže prístroj Medaprex Beauty Eyes & Lips zintenzívniť efekt kozmetických prípravkov, ktoré používate. Keď na prístroji zvolíte požadovaný teplotný stupeň, aplikujte rovnomerne produkt na očné okolie alebo balzam na pery a jemne partie premasírujte hlavicou prístroja. Výrazne tak zlepšíte vstrebávanie prípravku, a tým maximalizujete jeho účinok.

Aké sú ďalšie výhody Medaprex Beauty Eyes & Lips

 • Má krásny dizajn
 • Padne vám priamo do ruky
 • Ľahko sa ovláda
 • Je vhodný na doma aj na cesty vďaka malým rozmerom a nabíjaniu cez USB
 • Je prenosný
 • Počas ošetrenia si užijete dokonalú relaxáciu