Veľkosť balenia: 1 ks

Medaprex Liftingový masážny prístroj V Shape

Prístroj na omladenie tváre a krku a redukciu dvojitej brady

Zbavte sa dvojitej brady aj vrások na tvári a dekolte. Liftingový masážny prístroj V Shape s technológiou vysokofrekvenčných vibrácií a termoterapie zlepšuje textúru pleti a viditeľne zlepšuje jej vzhľad. Je ideálny na omladenie pokožky tváre a krku, ale aj na príjemné masáže ramien a šije. Navyše zlepšuje účinok kozmetiky, ktorú používate. Vďaka ergonomickému designu vás bude každodenný rituál baviť.

Celý popis
Doprava zadarmoDoprava zadarmo
Cena: 77 €
Na sklade - ihneď posielame

Prístrojové omladenie tváre a krku

Prístroj Medaprex Liftingový masážny V Shape pôsobí na pleť dvoma mechanizmami – vysokofrekvenčnými ultrazvukovými vibráciami a terapiou teplom. Pravidelnou domácou masážou vám pomôže dosiahnuť spevnenie pleti, vyhladenie vrások a rýh a zlepšiť účinnosť aktívnych látok v sérach a krémoch, ktoré na pleť aplikujete. Navyše môže priniesť úľavu od stuhnutosti svalov.

Na omladenie tváre

 • Obnovuje povädnuté tvárové kontúry
 • Zlepšujete textúru pleti
 • Spevňuje pleť
 • Redukuje vrásky a vyhladzuje jemné ryhy
 • Sťahuje rozšírené póry
 • Navyšuje pružnosť pleti

Na omladenie krku

 • Spevňuje povolený podbradok
 • Odstraňuje tzv. dvojitú bradu
 • Spevňuje kožu na krku
 • Vyhladzuje povädnuté kontúry krku a dekoltu
 • Zlepšuje textúru pleti v dekolte a na ramenách

Vysokofrekvenčné vibrácie ultrazvukových vĺn

Vysokofrekvenčné ultrazvukové vibrácie majú na pleť pri masáži prístrojom Medaprex V Shape rad pozitívnych efektov:

1. Spaľovanie tukových buniek: Masážou oblasti podbradku dochádza k úbytku tukových buniek a redukcii tzv. dvojitej brady. Tukové bunky sú následne metabolizované a bezpečne ich organizmus vylúči.

2. Lepšia absorpcia kozmetiky: Vysokofrekvenčné vibrácie napomáhajú znižovať množstvo keratínu v pleti, a zároveň rozširujú medzery medzi bunkami kože (keratinocyty). Aktívne látky z kozmetiky potom prenikajú až do dermis, ktoré ich môžu najlepšie využiť.

3. Spevnenie uvoľnenej pleti a obnova elasticity: Ultrazvuková masáž podporuje vysoko energetické pohyby kože, a tým napomáha stiahnutiu pórov, spevneniu povolenej pleti a obnove elasticity.

Terapia zahrievaním (termoterapia)

1. Zdravé teplo: Pri masáži teplo pôsobí na kožu priamo a stimuluje krvný obeh, uvoľňuje svaly a svalové kŕče, znižuje stuhnutosť kĺbov a zmierňuje bolesti a opuchy.

2. Prečistenie pleti a výraznejší účinok kozmetiky: Teplo napomáha otvoreniu pórov pleti a zlepšuje absorpciu kozmetických prípravkov, ako sú tvárové a telové masky, krémy a séra. Podporuje navyše prečistenie pleti a odstránenie toxínov, prebytočného tuku a baktérií.

3. Spevnenie vďaka kolagénu: Prístroj prehrieva hlbokú kožné tkanivo, čo vedie k zlepšeniu mikrocirkulácie, zvýšenej metabolickej aktivite a rýchlejšej regenerácii pleti. Stimuluje produkciu kolagénu a ďalších štruktúrnych proteínov. Pleť je vďaka tomu spevnená, jej kontúry obnovené a pleť je viditeľne živšia a pružnejšia.