Veľkosť balenia: 2 kusy

Overnight Restore Duo

Balíček pre obnovu a výživu pleti počas noci

Dodajte svojim perám a pleti tú najlepšiu nočnú starostlivosť plnú výživy a hydratácie. Overnight Restore Duo sa postará o obnovu namáhanej pleti tváre a pier nielen počas náročných zimných mesiacov, ale aj po celý rok. Hydratačný balzam na pery so skvalanom Mutiny uľaví suchým a popraskaným perám a krásne ich hydratuje a vyživí, nočný krém Advanced Night Restore zahalí vašu pleť svojou saténovou textúrou plnou ceramidov na hydratáciu a vyhladenie vrások.

Celý popis
100% vegan100% vegan
V tehotenstve a pri dojčeníV tehotenstve a pri dojčení
* Produkt neobsahuje aktívne látky, ktoré by mohli byť počas tehotenstva a pri dojčení potenciálne rizikové. Napriek tomu odporúčame používanie produktu konzultovať s Vaším ošetrujúcim lekárom.
Pôvodná cena: 47 €
Ušetríte: 12 € (26%)
Cena: 35 €
Na sklade - ihneď posielame

Balíček pre jemnú, hladkú pleť a krásne pery

O bezchybnej pleti nemusíte len snívať, ráno sa s ňou naozaj prebúdzajte. S Overnight Restore Duo zažijete najvyššiu úroveň výživy pleti a pier. Nočný krém Advanced Night Restore patrí dlhodobo k najmilovanejším produktom od Medik8 medzi našimi zákazníkmi a nie je sa čomu diviť. Vďaka komplexu ceramidov hydratuje, spevňuje a zjemňuje pleť, ktorá dodáva objem. Skvalanový balzam na pery Mutiny prináša hĺbkovú hydratáciu a starostlivosť vašim perám.

Čo nájdete v balíčku Overnight Restore Duo?

  • Mutiny
  • Advanced Night Restore – cestovné balenie (12.5 ml)

MUTINY MUTINY Suché, popraskané pery, nepríjemný pocit pálenia alebo viditeľné začervenanie pier, to všetko bude minulosťou s prvým balzamom na pery od Medik8. Nechajte sa rozmaznať vysokou dávkou hydratácie so skvalanovým MUTINY, ktorý obnovuje pokožku, rýchlo sa vstrebáva, a navyše dokonale vonia. 25 €

Cestovné balenie: ADVANCED NIGHT RESTORE (12,5 ml) Cestovné balenie: ADVANCED NIGHT RESTORE (12,5 ml) Omlaďte svoju pleť cez noc s týmto hydratačným krémom a prebúdzajte sa každé ráno so sviežou, žiarivou a rozjasnenou pleťou. ADVANCED NIGHT RESTORE zastavuje proces starnutia a vyhladzuje už vzniknuté vrásky. 23 €