Veľkosť balenia: 100 ml

P-Biotic Toner Endor

Tonikum s prebiotikami a probiotikami pre obnovu rovnováhy pleti

Bez vyrovnaného kožného mikrobiomu nemôže byť pleť zdravá a krásna, nemôže ani správne vstrebávať aktívne látky zo sér a krémov. Tonikum P-Biotic Toner Endor skvele dočistí pleť, obnovuje jej rovnováhu a pripravuje ju na ďalšie kroky v starostlivosti o pleť.

Celý popis
Cena: 36 €
Na sklade - ihneď posielame

Tonikum na upokojenie pleti

P-Biotic Toner od Endor obsahuje aktívne látky, ktoré obnovujú rovnováhu pleti, a zároveň upokojujú, ako je aloe vera, extrakt z damašskej ruže alebo biologicky aktívna voda z rias Undaria, spoločne s kombináciou prebiotík a probiotík. Tá zaistí, že je pleť zdravá, vyvážená a schopná maximálne využiť ďalšie kozmetické produkty a procedúry. Tonikum pripraví vašu pleť na aplikáciu séra a krému.

Dôležitý kožný mikróbiom

P-Biotic Toner vyrovnáva pH pleti, ale aj mikroflóru na povrchu kože. Vďaka tomu podporuje rozvoj zdravého kožného mikrobiómu. Mikrobióm je bakteriálne osídlenie žijúce na povrchu kože, ktorú chráni pred poškodením. Okrem toho sa podieľa aj na regulácii fungovania imunitného systému.

Tonikum s aloe vera

Základom P-Biotic Toner nie je voda, ale aloe vera, preto má hutnejšiu konzistenciu ako väčšina konkurenčných produktov. Na ošetrenie tváre stačí malé množstvo tonika. Tonikum je ideálne na dočistenie pleti a odstránenie prípadných zvyškov vody či make-upu, ktoré na pleti zostávajú aj po čistení. Pleť zanecháva hydratovanú, bez nepríjemných pocitov pnutia či ťahania. Je ideálny pre všetky typy pleti, rovnako ako pre všetky vekové kategórie.

Záver čistenia pleti

Endor P-Biotic Toner používajte každé ráno a večer, alebo pred každým kozmetickým ošetrením pleti. Tonerom navlhčite vatový tampón a naneste na vyčistenú, vlhkú pleť. Alebo naneste do dlaní a zapracujte na tvár a krk. Nezmývajte. Čistenie pleti vždy ukončite použitím Endor P-Biotic Toner.