Veľkosť balenia: 30 kapsúl

Pigment Protect+ ANNA BRANDEJS

Výživový doplnok pre rozjasnenie pleti a redukciu hyperpigmentácie

Zosvetlite všetky typy nadmernej pigmentácie vrátane stareckých škvŕn a melasmy a získajte sviežu, rozjasnenú a farebne zjednotenú pleť. S doplnkom stravy Pigment Protect+ ANNA BRANDEJS už nebudete na zamaskovanie fliačikov na koži potrebovať korektor. Vďaka obsahu antioxidantov a ďalších účinných látok má Pigment Protect+ ANNA BRANDEJS pozitívny vplyv na celý organizmus, posilňuje jeho obranyschopnosť a chráni pred predčasným starnutím.

Celý popis
100% vegan100% vegan
Predaj toho produktu skončil.

Nevyzerajte starší, ako ste

Vedeli ste, že nerovnomerný odtieň pleti a tmavé fliačky sú jednými z hlavných známok starnutia pleti, ktoré opticky zvyšujú váš vek? Zbaviť sa hyperpigmentácie ale nie je ľahké. Ideálne je kombinovať ako funkčnú kozmetiku, tak proti nahromadeným ložiskám pigmentu melanínu (kožné farbivo) bojovať „zvnútra“ – prostredníctvom doplnku stravy Pigment Protect+ ANNA BRANDEJS.

Pigment Protect+ ANNA BRANDEJS:

  • Zosvetlí všetky typy hyperpigmentácie
  • Prirodzene rozjasní pleť
  • Zjednotí farebný odtieň pleti
  • Pleť získa svieži, zdravý vzhľad
  • Chráni pred voľnými radikálmi
  • Pôsobí preventívne proti predčasnému starnutiu pleti

Zbavte sa tmavých škvŕn na koži

Pigment Protect+ ANNA BRANDEJS podporuje prejasnenie pleti a redukciu nahromadeného pigmentu vďaka svojmu jedinečnému zloženiu. Hydroxytyrosol pomáha neutralizovať voľné radikály a podporuje regeneráciu pleti, čím zabraňuje vzniku nových pigmentových škvŕn. Lykopén utvára na pleti ochranný štít pred škodlivými slnečnými lúčmi a súčasne zjednocuje farebný tón pleti, zatiaľ čo meď stimuluje regeneráciu kože, čo vedie k zníženiu viditeľnosti pigmentácie a zlepšeniu pružnosti pleti. Pigment Protect+ ANNA BRANDEJS prináša pleti nádherne rovnomerný tón, pleť je svieža, spevnená, rozjasnená a viditeľne omladená.

Zloženie pre žiarivú pleť

Vitamín C:
Antioxidant, ktorý prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému, k normálnej tvorbe kolagénu pre správne fungovanie krvných ciev a funkcií kostí a chrupaviek, normálna funkcia kože. Ďalej vitamín C prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, normálnej činnosti nervovej sústavy, psychickej činnosti, zvyšuje vstrebávanie železa.

Vitamín E:
Prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Ide o jeden z najdôležitejších antioxidantov prítomných v ľudskom tele.

Meď:
Podporuje normálnu pigmentáciu vlasov a pokožky, prispieva k udržaniu normálneho stavu spojivových tkanív a ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Dôležitý je pre syntézu kolagénu v organizme.

Extrakt z plodov olivy štandardizovaný na 10 % hydroxytyrozolu:
Hydroxytyrosol je silný antioxidant prítomný v olivovom oleji. Pleť chráni pred poškodením voľnými radikálmi, a tým minimalizuje vznik pigmentových škvŕn, napomáha zosvetliť už existujúce škvrny a prirodzene pokožku rozjasniť.

Lykopén:
Silný antioxidant posilňujúci vlastnú odolnosť kože pred UV lúčmi, ktoré sú jednou z hlavných príčin nadmernej pigmentácie. Vďaka tomu znižuje negatívny vplyv slnečného žiarenia na kožu a môže pôsobiť preventívne proti formovaniu hyperpigmentácií.

Aktívna látkadenní dávka% RVH*
Vitamín C (kyselina askorbová)250 mg312,5 %
Vitamín E (DL-alfa tokoferol acetát)10 mg83,33 %
Meď (citrát meďnatý)1 mg100 %
Extrakt z listov olivovníku štandardizovaný na 10 % hydroxytyrosolu (Olea europaea L.)25 mg**
Lykopén (Lycopersicon esculentum L., extrakt zo šupiek paradajok štandardizovaný na 10 % lykopénu)30 mg**

*RVH: referenčná výživová hodnota
*RVH: nie je stanovená

Dávka na mesiac pre žiarivú pleť

  • Užívajte 1 kapsulu denne počas jedla
  • Balenie obsahuje 30 kapsúl, ktoré vystačia na mesačnú kúru
  • Hmotnosť obsahu: 21,6 g