Princess Regenerative Night

Doprajte svojej pleti počas noci potrebnú regeneráciu s nočným krémom Princess Regenerative Night Cream, ktorý posilňuje ochrannú kožnú bariéru, vyživuje pleť, a navyše vyhladzuje vrásky a redukuje ďalšie viditeľné známky jej starnutia.
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Nočný krém s kyselinou hyalurónovou

Kyselina hyalurónová je prirodzenou zložkou pleti. Rovnako tak prirodzene jej ale v koži tiež ubúda, preto je tak dôležité pravidelne ju pleti dodávať. S nočným krémom Princess Night Cream si zaistíte jej plnú dávku!

Od expertov na kyselinu hyalurónovú

Nočný krém Princess Regenerative Night Cream stimuluje regeneráciu pleti počas noci, zatiaľ čo vy spíte. Rakúsky výrobca Croma, popredný odborník na kyselinu hyalurónovú, vyvinul patentovanú technológiu Hyalessence Technology®, v ktorej sú k sebe pevne viazané jednotlivé čisté molekuly hyaluronanu, sodného, aniónu kyseliny hyalurónovej. Vďaka tejto technológii nočný krém Princess Regenerative Night Cream maximalizuje schopnosť pleti viazať a zadržať v sebe vodu.

Patentovaná technológia pre maximálnu hydratáciu

Princess Regenerative Night Cream navyše na pleti utvára jemnú ochrannú bariéru, ktorá chráni pleť pred vysychaním a umožňuje jej obnovu počas noci. Ďalšie obsiahnuté aktívne látky pleť vyživujú a vy sa ráno budete prebúdzať s jemnou, mladistvo vypnutou a svieža pleťou. Pri pravidelnom používaní dochádza k vyplneniu vrások a ich viditeľnej redukciu, rovnako ako obnove objemu pleti.

Stará sa o vašu pleť počas noci

  • Regeneruje podráždenú pleť
  • Viditeľne redukuje viditeľné známky starnutia pleti
  • Posilňuje ochrannú kožnú bariéru
  • Bez parabénov
  • Dermatologicky testované

Aplikujte večer

Naneste 1x denne večer malé množstvo na očistenú pokožku tváre, krku a dekoltu. Jemne vmasírujte a nechajte vstrebať.

Obsah balenia

30 ml