Refining Moisturiser

Matujúci denný krém
Refining Moisturiser je krém pre dokonalý vzhľad pleti, ktorý sťahuje rozšírené póry a obnovuje povrch pleti, ktorú zanecháva zjednotenú, zmatovanú a vyživenú. Čierne bodky a zväčšené póry nebudú mať šancu!
Celý popis
100% vegan100% vegan
Predaj toho produktu skončil.

Už žiadny lesk pleti

Refining Moisturiser cieli na skutočné príčiny zväčšených pórov, zatiaľ čo hydratuje a vyživuje pleť. Sťahuje rozšírené póry, odstraňuje "čierne bodky" a obnovuje pleť, ktorá je matná, ale zároveň perfektne hydratovaná.

Zmatňujúce, ale zároveň hydratujúce zloženie

Obsiahnutá kyselina mandľová prečisťuje a obnovuje textúru pleti, extrakt z červenej ďateliny inhibuje aktivitu enzýmu, ktorý reguluje množstvo kožného mazu produkovaného pórmi, a spoločne s vitamínom F preukázateľne znižujú produkciu kožného mazu, čím podporujú svieži, zmatnený vzhľad pleti.

Kombináciou unikátnych hydratačných magnetov Medik8 spoločne s glycerínom, vitamínom E a kyselinou hyalurónovou s rôznou molekulárnou hmotnosťou tento ľahký krém pokožke dodáva porciu hydratácie, vďaka ktorej je jemná a vypnutá po celý deň aj noc.

Zbavte sa rozšírených pórov

Extrakt z červenej ďateliny (ďatelina lúčna) je známy pre svoju efektivitu v regulácii produkcie kožného mazu a spevnenia pórov. Pôsobí adstringentne, po celý deň sťahuje rozšírené póry a bráni nežiaducemu lesku pleti. Extrakt z červenej ďateliny stimuluje diferenciáciu keratinocytov, čím podporuje obnovu korneocytov, zrohovatených a odumretých buniek kože vyskytujúcich sa okolo rozšírených pórov, a ich nahradenie novými zrelými korneocytmi. Ak vás táto téma zaujíma, prečítajte si o prirodzenom kolobehu kožných buniek, deskvamácii. Refining Moisturiser navyše neobsahuje komedonné mastné kyseliny, ako je kyselina stearová, ktoré môžu póry upchávať.

Hĺbkové čistenie čiernych bodiek

Hydratačný krém obsahuje kyselinu mandľovú poskytujúcu pleti jemnú exfoliáciu, vďaka ktorej dochádza k vyhladeniu a prečisteniu rozšírených pórov a komedónov ("čiernych bodiek"). Zaisťuje tiež celodennú ochranu pred lesknutím sa pleti.

Používajte ako podkladovú bázu

Refining Moisturiser môžete používať samostatne, alebo ako podklad pod make-up, ktorý vďaka tomu vydrží bez lesknutiu na pleti po celý deň.

Pre zvýraznenie účinku dermokozmetických ošetrení

Zloženie pre bezchybný vzhľad pleti

Extrakt z červenej ďateliny:
Červená ďatelina (ďatelina lúčna) je výnimočná rastlina, ktorej extrakt napomáha znižovať množstvo kožné mazu, podporuje obnovu kožných buniek a pôsobí adstringentne, teda sťahuje a minimalizuje viditeľnosť pórov.

Kyselina L-mandľová:
Alfa-hydroxykyselina sa silou beta-hydroxykyseliny v chirálne správnej podobe pôsobí ako na povrchu kože, tak aj vnútri pórov pre hĺbkovú, ale zároveň jemnú exfoliáciu. Pretože má väčšie molekuly, neprestupuje kyselina mandľová tak hlboko do pleti ako kyselina glykolová, čo z nej robí látku vhodnejšiu pre citlivú pleť.

Glycerín:
Prirodzený zvlhčovač pleti, ktorý v koži uzamyká vlahu a zanecháva ju hydratovanú a s príjemným pocitom.

Kyselina hyalurónová:
S unikátnou schopnosťou viazať na seba a v sebe zadržať viac ako tisícnásobok svojej váhy je kyselina hyalurónová účinným hydratačným prostriedkom pre vašu pleť, ktorú zanecháva vypnutú a zjemnenú.

Hydratačné magnety:
Unikátne hydratačné produkty z laboratórií firmy Medik8 sa viažu na kožné bunky, do ktorých priťahujú a uzamykajú vlahu.

Aromaterapia ráno a večer

  • Ráno a večer po očistení pleti naneste malé množstvo Refining Moisturiser na tvár, krk a dekolt a užívajte si povzbudzujúcu a osviežujúcu vôňu levandule a mäty.
  • Balenie s objemom 50 ml vydrží až 50 aplikácii.

Používajte s ďalšími produktmi

Rozšírených pórov sa najlepšie zbavíte, ak budete Refining Moisturiser kombinovať s ďalšími produktmi z radu na čistenie pórov Medik8. Ráno a večer používajte Pore Cleanse Gel Intense, potom lokálne aplikujte tonikum Pore Minimising Tonic, ktoré doplňte raz do týždňa o čiernu masku Activated Charcoal Refining Mask. Nezabudnite pleť tiež chrániť pred ultrafialovým žiarením, napríklad s krémom Physical Sunscreen.