Respirátor FFP2 / KN95 (2 ks)

Ochranný respirátor so tromi filtračnými vrstvami
Ochranný respirátor triedy FFP2 / KN95 so tromi filtračnými vrstvami zachytáva až 95% netoxických častíc a vodných aerosólov vo vonkajšom prostredí, vrátane baktérií a vírusov. Je preto vhodnou ochranou aj pred koronavírusom COVID-19.
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Ochrana pred vírusmi

Respirátor triedy FFP2 / KN95 je určený na ochranu dýchacích ciest človeka pred pevnými netoxickými časticami a vodnými aerosólmi v koncentráciách neprevyšujúcich desaťnásobok NPK (FFP 2). Filtráciou vdychovaného vzduchu dochádza k zníženiu rizika infekcie medzi osobami.

Chráňte seba aj svoje okolie respirátorom

Vďaka filtrácii vdychovaného vzduchu tromi filtračnými vrstvami dochádza k zníženiu rizika infekcie medzi osobami. Ochranný filter KN95 (N95) zachytáva aerosóly, prachové a smogové častice, peľ či dym, pričom blokuje až 95% týchto častíc s veľkosťou od 0,3 mikrometrov. Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) odporúča ochranu na úrovni normy KN95 ako minimálny štandard ochrany pred ochorením COVID-19, spôsobeným novým koronavírusom SARS-CoV-2.

Respirátor na jednorazové použitie

Životnosť respirátora je závislá od koncentrácie častíc v atmosfére používateľa a od jeho dychovej frekvencie. Respirátory nechránia pred plynmi, toxickými, rádioaktívnymi a mikrobiálnymi časticami a pred škodlivými parami. Respirátor sa nečistí, je určený na jednorazové použitie a použitie mimo odbor zdravotníctva.

Obsah balenia

  • Balenie obsahuje 2 kusy respirátorov v univerzálnej veľkosti pre dospelé osoby
  • Respirátor sa nečistí, je určený na jednorazové použitie

Návod na použitie

Pred nasadzovaním respirátora si dôkladne umyte ruky alebo použite dezinfekciu na báze alkoholu. Sklopte nosnú časť dovnútra respirátora. Natiahnite pásky za uši. S použitím oboch rúk vytvarujte klip okolo nosa. Po nasadení na tvár sa už respirátora nedotýkajte. Pri snímaní sa dotýkajte iba gumičiek či jeho bočnej časti. Použitý respirátor vyhoďte do uzatvárateľného odpadkového koša a znova si dôkladne umyte ruky. Respirátor je určený na jednorazové použitie, nepoužívajte opakovane.