Rewind

Chemický peeling proti vráskam
Povrchový peeling, ktorý zaistí rozklad väčšiny epidermis, Vám zaručí viditeľné omladenie pokožky. Jeho zloženie je cielené na redukciu jemných rýh a vrások a na odstránenie nedokonalostí pleti. Zanechá pokožku hladkú a regenerovanú.
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Peeling pre omladenie pleti

Rewind bohatý na kyselinu L-mandľovou a laktobionickú je vynikajúci peeling eliminujúci jemné ryhy a vrásky. Vybrané jemné AHA kyseliny zaisťujú, že peeling vykonáva požadovanú exfoliáciu a rovnomerne vniká do pokožky, aby sa tak redukoval zápal a podráždenie. Medik8 Rewind zaisťuje odlupovanie odumretých buniek z pokožky, tým redukuje jemné ryhy a vrásky.
 
 

Redukcia jemných rýh a vrások

Povrchový peeling Rewind zabezpečuje rozklad väčšiny epidermis kdekoľvek od stratum corneum ku stratum basale podľa typu pleti a postupu aplikácie. Obsiahnuté hydroxykyseliny majú schopnosti rozbiť spojenie medzi odumretými kožnými bunkami, ktoré sa vytvárajú na povrchu pleti. Rewind obsahuje efektívnu kombináciu kyselín k redukcii jemných rýh a vrások. Aktivované kožné bunky produkujú viac kolagénu a elastínu, a zanechajú pokožku hladkú a regenerovanú. Stimulácia z chemického peelingu môže zvýšiť produkciu množstva základných prvkov, ktoré zaisťujú mladistvý vzhľad. Rewind je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí hľadajú najlepšie výsledky s minimálnymi vedľajšími účinkami.

Užívajte si ho celoročne

 • Cielený efektívny roztok pre redukciu vrások a omladenie pokožky 
 • Viditeľné dlhotrvajúce výsledky 
 • Je možné používať v priebehu celého roka 
 • Minimálne začervenanie a iritácia a minimálne prejavy vedľajších účinkov 
 • Je možné použiť na rôzne časti tela

Pre všetky typy pleti

 • Vhodné pre mierne až stredné problémy 
 • Vhodné pre všetky typy pleti (Fitzpatrick I až VI / Glogau I až IV)

4x účinná kyselina

Kyselina L-mandľová:
Jmná a účinná alfa--hydroxid kyselina, ktorá sa často porovnáva s kyselinou glykolovou vďaka výsledkom, ktoré poskytuje bez negatívnych vedľajších účinkov. Redukuje jemné vrásky a ryhy. 

Pyrohroznová kyselina:
Je jemná peelingová látka s vynikajúcimi antioxidačnými a hydratačnými schopnosťami.
 
Ostatné kyseliny: 
Kyselina salicylová
 
pH: 2,2
 

Prečo nájdete výrobok iba u kozmetičiek a lekárov?

Rewind je určený pre profesionálne ošetrenie, ktoré môžete podstúpiť v kozmetickom salóne alebo u lekára. Jedná sa o výrobok, pri ktorom je nutné dodržiavať správny spôsob aplikácie. Po konzultácii s vybranou kozmetičkou alebo lekárom Vám bude odporučený počet ošetrení a budete poučený o možných finálnych výsledkoch. 
 

Viac o priebehu ošetrenia

 • Doba trvania ošetrenia: až 10 minút 
 • Doporučený počet ošetrení: 4-6 
 • Frekvencia opakovania: každých 10 - 14 dní
 • Doba zotavenia: 2 dni 
 • Miera rizika: Veľmi nízka

Pred peelingom používajte retinol

Príprava pleti sa odporúča pre získanie najlepších možných výsledkov. Je dokázané, že vitamín C a A zvyšujú obnovu buniek pokožky a tým znižujú dobu hojenia a urýchľujú proces regenerácie. 

Pred ošetrením teda doporučujeme výrobky s obsahom vitamínu C, konkrétne sérum Medik8 C-Tetra a sérum s obsahom vitamínu A - Retinol 3 TR.
 

Doporučenie po ošetrení

 • Čistenie: používajte jemný čistiaci prostriedok pre citlivú pokožku Gentle Cleanse
 • Hydratácia a ochrana pred slnkom: použite hydratačný prípravok po ošetrení, ktorý zároveň obsahuje  ochranný faktor SPF 30. 
Klient musí pokračovať s režimom po ošetrení, kým sa neobnoví prirodzený stav pokožky. V tomto režime sa odporúča pokračovať do doby, než sa pokožka prestane lúpať. Olupovanie (exfoliácia) je individuálna a môže trvať 1-4 dni.