Veľkosť balenia: 50 ml

Vianočná akcia: r-Retinoate Day & Night - Sérum aktivujúci mladosť

Vitamín A aktivujúci mladosť

Super jemné sérum r-Retinote predstavuje prelom v anti-ageing starostlivosti o pleť. Redukuje všetky známky starnutia pleti - vrásky, povolenie pleti, pigmentáciu a starecké škvrny. Prvé výsledky sú viditeľné už po 4 týždňoch. Užite si silu unikátnej molekuly retinyl retinoate v tomto dennom sére s vitamínom A. V našej vianočnej akcii si môžete sérum r-Retinoate Day & Night zaobstarať vo sviatočnom balení so sviečkou a ušetríte 33 € oproti bežnej cene.

Celý popis
100% vegan100% vegan
Predaj toho produktu skončil.

8x silnejšie ako retinol

Krémové sérum r-Retinoate uzrelo svetlo sveta po ôsmich rokoch výskumu. Jeho revolučná molekula retinyl retinoate je hybridom tradičného retinolu a kyseliny retinovej s klinickým účinkom. Tak ako u ďalších produktov Medik8 je tiež molekula retinyl retinoate obalená. Vďaka enkapsulácii vstupuje do kože, kde napomáha stimulovať bunkovú regeneráciu a podporuje syntézu kolagénu. Vo svojom účinku je 8x silnejšia ako tradičný retinol. Viditeľne redukuje jemné linky a vrásky, zjemňuje hrubú pleť a farebne ju zjednocuje.

Sérum s vitamínom A

Retinol je jednou z najúčinnejších anti-agingových látok. Niekedy však môže pleti spôsobovať mierne podráždenie. To sa vám s molekulou retinyl retinoate nestane. Pôsobí ešte efektívnejšie, ale bez negatívnych vedľajších účinkov! Už počas štyroch týždňov dochádza k viditeľnému vyhladeniu a vypnutiu vrások, zosvetleniu hyperpigmentácie a celkovému zlepšeniu vzhľadu pleti. Pokožka je prečistená, rozjasnená a revitalizovaná, skrátka mladistvo rozžiarená. S ďalším používaním dochádza k zvýrazneniu týchto benefitov. Silu retinolu si teraz môže užiť každý bez ohľadu na typ pleti, vo dne aj večer.

Používajte aj ráno

Úplnou novinkou je, že je retinyl retinoate fotostabilný, čo znamená, že na svetle nepodlieha degradácii ako ostatné retinoidy (látky odvodené od vitamínu A). Vďaka tomu je možné r-Retinoate používať nielen večer, ako je u produktov s vitamínom A zvykom, ale aj ráno.

Viac kolagénu pre pleť

Zloženie okrem retinyl retinoate obsahuje tiež vitamín C pre výraznejšiu stimuláciu produkcie kolagénu a antioxidačnú ochranu pleti, zjemňujúci vitamín E a kyselinu hyaluronovú pre komplexnú starostlivosť o pleť. Ráno stačí po aplikácii r-Retinoate naniesť ochranu pred UV lúčmi a môžete vyraziť.

Šampión v Kórei, Británii a Švédsku

 • Jedinečnú aktívnu látku retinyl retinoate vyvinula firma Medik8 v spolupráci s juhokórejskym laboratóriom. Molekula je pritom tak účinná, že dokonca získala Prezidentské ocenenie od juhokórejského ministerstva zdravotníctva.
 • Vo Veľkej Británii dostal r-Retinoate cenu časopisu Cosmopolitan za najlepší kozmetický výrobok roka 2016.
 • Vo Švédsku v roku 2018 produkt r-Retinoate získal ocenenie magazínu Styleby za najlepší produkt s retinolom.

Omladenie za 6 týždňov

 • Redukcia vrások a ďalších známok starnutia pleti je viditeľná už počas 6 týždňov
 • Pleť je opticky „nadýchaná“, hladká a rozjasnená. Výsledný efekt je dosiahnutý po približne 12 týždňoch používania
 • Redukuje nielen vrásky, ale pokožku aj viditeľne rozjasňuje
 • Zlepšuje elasticitu a pevnosť pleti
 • Obsiahnutý vitamín C, vitamín E a kyselina hyalurónová maximalizujú omladzujúci účinok molekuly retinyl retinoate
 • r-Retinoate má jemnú krémovú konzistenciu s veľmi ľahkou a príjemnou vôňou, je nemastný a rýchlo sa vstrebáva

Bez škodlivej chémie

 • Neobsahuje parabény, parfumy, silikóny, alkohol, glykoly, farbivá ani minerálne oleje
 • Je vysoko stabilný

Čerstvé, a vďaka tomu účinné aktívne látky

Značka Medik8 si zakladá na čerstvosti vložených ingrediencií tak, aby boli po otvorení produktu skutočne účinné. Aby vedci docielili naozaj účinnej molekuly retinyl retinoate pred jej vložením do finálneho produktu, museli vymyslieť, ako ju správne skladovať. Preto je táto molekula po vytvorení zmrazená na mínus 20 stupňov a potom špeciálne letecky dopravená v kryogénnych nádobách do Londýna. Tu je potom skladovaná v špeciálnych podmienkach, kým sa nepridá do finálneho produktu. 

Zloženie (hlavné účinné látky)

Retinyl Retinoate - špeciálna patentovaná molekula vitamínu A:

Patentovaná aktívna látka, ktorá je účinnejšia a menej dráždivá ako retinol. Viditeľne redukuje vrásky a to už počas 4 týždňov. Ide o prelomovú látku na poli anti-aging medicíny. Stimuluje syntézu kolagénu, podporuje obnovu kožných buniek a zlepšuje textúru pleti.

Vitamín E:
Patrí medzi najlepšie antioxidanty, pretože dokáže neutralizovať voľné radikály.
Ide tiež o jednu z najlepších látok určenú na hydratáciu a redukciu jemných vrások.

Vitamín C:
Antioxidant, ktorý neutralizuje voľné radikály z UV žiarenia.
Redukuje viditeľné známky starnutia pleti. Kombinácia vitamínu C a vitamínu E synergicky navyšuje celkový antioxidačný účinok a vitamín C navyše vašu pokožku rozjasní.

100% kyselina hyalurónová:
Dodáva koži hydratáciu a zlepšuje jej vzhľad.
Uchováva 1000x väčší objem vody, než je jej váha.
Jedna zo základných látok obsiahnutých v koži.

Glycerín:
Účinný zvlhčovač, ktorý podporuje prirodzenú funkciu kožnej bariéry.

Návod na použitie

 • Ráno a / alebo večer po očistení pleti naneste malé množstvo (2-3 pumpičky) na oblasť tváre, krku a dekoltu a rovnomerne rozotrite. Ak nanášate ráno, odporúčame po vstrebaní aplikovať krém s ochranným SPF faktorom, ako je Physical Sunscreen. Pri aplikácii večer nechajte vstrebať a naneste hydratačný nočný krém Advanced Night Restore.
 • Pokiaľ máte suchý typ pokožky, odporúčame vždy kombinovať s hydratačným krémom, aby bola pokožka ideálne hydratovaná. Pre denné použitie je ideálny denný krém Advanced Day Total Protect.
 • Pre maximálne omladenie do svojej večernej starostlivosti zaraďte najsilnejší anti-agingový produkt od Medik8, a to nočný krém r-Retinoate Intense.

Obsah balenia

50 ml