Rúško zo 100% bavlny

Chráňte seba i svoje okolie nosením ochranného rúška zo 100% bavlny s časticami striebra, ktoré na seba viažu choroboplodné zárodky a patogény.
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Ochranné rúško so striebrom

Nosenie ochranného rúška cez nos a ústa pomôže ochrániť vás aj vaše okolie. Ochranné rúško zo 100% bavlny je ošetrené technológiou SILVERPLUS. Vďaka tomu obsahuje častice striebra, ktoré zvyšujú ochranný účinok rúška, funkčnosť a predlžujú jeho trvanlivosť.

Ako rúško chráni vás a vaše okolie

Nosenie rúška napomáha zabrániť prieniku choroboplodných organizmov z tela do vonkajšieho prostredia, a tým chráni okolie pred potenciálnou nákazou. Chráni ale aj svojho nositeľa. Pri dlhodobom dýchaní do rúška môže dochádzať k premnoženiu baktérií v rúšku. Rúško potom u svojho nositeľa zvyšuje riziko bakteriálnych ochorení dýchacích ciest, ktoré sú potom náchylnejšie a menej odolné aj voči ochoreniu Covid-19 spôsobeným novým koronavírusom SARS-CoV-2.

Rúško noste dve hodiny

Bavlnené rúško so striebornými časticami zaisťuje ochranu nositeľa aj jeho okolia na približne dve hodiny, potom je potrebné rúško vyvariť približne 5 minút a po uschnutí vyžehliť. Následne je opätovne 100% účinné a pripravené na použitie. Vďaka extra odolnému materiálu vydrží rúško až 100 vypraní.

Minimalizácia podráždenia pleti

Rúško je vhodné na bežné nosenie, ale aj do nemocničných, potravinárskych a technických prevádzok. Ako potvrdzujú štúdie, obsiahnuté striebro nedráždi pleť a má antibakteriálne účinky, riziko negatívnych prejavov nosenia rúška na pleti je vďaka tomu minimalizované.

Ako nosiť rúško?

  • Nasaďte si rúško pomocou gumičiek za uši. Balenie obsahuje jeden kus bieleho rúška s náhradnou gumičkou.
  • Produkt spĺňa OEKO-TEX štandard, bluesign, approval, (sustainable product) a EPA (Environmental Protection Agency).
  • Zloženie: 100% bavlna

Výrobca:

V2P Services, s.r.o.

Tupolevova 710

199 00, Praha – Letňany

Česká republika