Veľkosť balenia: 3 ks

Šampón a kondicionér Roselle Shine ANNA BRANDEJS + Beauty Hairbrush zadarmo

Akčný balíček pre dokonalú starostlivosť o vlasy

Doprajte svojim vlasom tú najlepšiu starostlivosť v podobe šampónu a kondicionéra Roselle Shine ANNA BRANDEJS. Keď si teraz v akčnom balíčku zaobstaráte spoločne šampón a kondicionér, dostanete ako darček Beauty Hairbrush ANNA BRANDEJS úplne zadarmo pre ešte luxusnejšiu starostlivosť o vaše vlasy.

Celý popis
100% vegan100% vegan
V tehotenstve a pri dojčeníV tehotenstve a pri dojčení
* Produkt neobsahuje aktívne látky, ktoré by mohli byť počas tehotenstva a pri dojčení potenciálne rizikové. Napriek tomu odporúčame používanie produktu konzultovať s Vaším ošetrujúcim lekárom.
Predaj toho produktu skončil.

Regeneračný a revitalizujúci šampón

Túžite po vlasoch plných objemu, zdravia a vitality? Milujete bohatú penu, neodolateľnú vôňu a perfektne čisté vlasy? Trápia vás zamotané a zle sa rozčesávajúce vlasy? Sú vaše vlasy zničené a bez lesku? Práve pre vás máme regeneračný šampón Roselle Shine ANNA BRANDEJS, ktorý si poradí úplne so všetkým!

Kondicionér pre lesk vlasov a dokonalý vzhľad

Dajte zbohom poletujúcim a elektrizujúcim vlasom a získajte konečne zdravú a krásnu hrivu, po ktorej túžite. Vlasy budú odolnejšie až o 90%! Zaistite svojim suchým a poškodeným vlasom poriadnu dávku starostlivosti. Vďaka pravidelnému používaniu kondicionéra Roselle Shine ANNA BRANDEJS získajú vlasy späť svoju stratenú vitalitu a budú o poznanie posilnenejšie a zdravšie. Užite si hebké vlasy ako z profesionálneho salónu v pohodlí vášho domova.

Beauty Hairbrush pre bezchybný styling

Kefa na vlasy, s ktorou bez problémov rozčešete aj strapaté vlasy, ktorá poslúži k stylingu, má luxusný vzhľad, a zároveň sa pohodlne zmestí do každej kozmetickej taštičky či kabelky, to je Beauty Hairbrush ANNA BRANDEJS.