Saypha FILLER

Výplň stredne hlbokých vrások
Injekčné výplne s kyselinou hyalurónovou Saypha FILLER vyhladzujú mierne až stredne hlboké vrásky, vypínajú vpadnuté jazvy a obnovujú kontúry tváre. Kyselina hyalurónová obnovuje hydratáciu kože, zlepšuje jej vzhľad a redukuje viditeľné známky jej starnutia.
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Výplně s kyselinou hyalurónovou

V niektorých prípadoch topické prípravky nestačia a ak naozaj chcete dlhodobo a viditeľne vyhladiť vrásky a kožné záhyby, vypnúť pleť a obnoviť jej pružnosť a pevnosť, je vhodné injekčne aplikovať výplňové materiály. Saypha FILLER obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorá je látkou telu vlastná, takže nehrozí vznik nežiaducich vedľajších účinkov. Kyselina hyalurónová sa postupne v tele odbúrava, takže efekt výplní je dočasný, spravidla 8 - 12 mesiacov.

Vyhladí vrásky na pleti

  • Odstránenie miernych až stredne hlbokých vrások a kožných záhybov
  • Na kozmetické a lekárske rekonštrukčnej účely, ako je tvárová lipoatrofia či morfologická asymetria
  • Zjemnenie jaziev
  • Vypnutie tváre a zvýraznenie kontúr tváre

Na čo je Saypha FILLER určená?

  • Vyhladenie čelných vrások

  • Vyplnenie nosolabiálních rýh

  • Vyhladenie marionetních vrások

Najjemnejšia kyselina hyaluronová od Saypha

Saypha FILLER je jemnejšia než ostatné výplne tejto značky a zaisťuje najjednoduchší rozptyl a jemné prechody v koži. Tieto vlastnosti robia zo Saypha FILLER optimálnu voľbu pre ošetrenie miernych až stredne hlbokých vrások, nerovností a jaziev.

Predvídateľné výsledky vďaka najvyššej kvalite a bezpečnosti

Vysoko molekulárna kyselina hyalurónová neživočíšneho pôvodu v unikátnej kombinácii so spoľahlivým výrobným procesom v rukách odborníkov, keď je použitá patentovaná technológia zasieťovania s dôkladným postupom následného čistenia vedú k výnimočnému bezpečnostnému profilu výplní Saypha FILLER.

Croma - odborníci na kyselinu hyalurónovú

Rakúska firma Croma-Pharma vyrába produkty obsahujúce kyselinu hyalurónovú už viac ako 40 rokov. Ako experti na kyselinu hyalurónovú sa zaoberajú neustálym a intenzívnym výskumom a optimalizáciou všetkých procesov, vďaka čomu pracujú s najmodernejšími zariadeniami so spoľahlivými technológiami, ktoré zaisťujú vysoký bezpečnostný profil výrobkov Croma-Pharma. Sklenená striekačka, nízka koncentrácia BDDE aj prísne bezpečnostné normy, to všetko robí z výplní Saypha s kyselinou hyalurónovou obľúbenú voľbu estetických lekárov.

Saypha FILLER

  • HA: 23 mg / ml
  • Úroveň zasieťovania: 2/4
  • Saypha FILLER je zdravotnícka pomôcka, žiadajte ju preto u vyškoleného profesionála