Veľkosť balenia: 3 kusy

Self-Care Sunday Collection

Balíček pre nedeľný ošetrujúci rituál

Rozmaznávajte svoju pleť aj sami seba s balíčkom pre hĺbkovú hydratáciu a regeneráciu pleti. Nedeľné večery budú so Self-Care Sunday patriť len vám. Doprajte pleti najskôr okamžitú dávku sviežosti s rehydratačným sérom Hydr8 B5 Intense a potom si užite relaxáciu s dvojfázovou hydratačnou maskou H.E.O. Mask. A aby vás neobťažovali neposedné vlasy, zafixujte ich ľahkou čelenkou, ktorú v balíčku dostanete ako darček.

Celý popis
Doprava zadarmoDoprava zadarmo
100% vegan100% vegan
V tehotenstve a pri dojčeníV tehotenstve a pri dojčení
* Produkt neobsahuje aktívne látky, ktoré by mohli byť počas tehotenstva a pri dojčení potenciálne rizikové. Napriek tomu odporúčame používanie produktu konzultovať s Vaším ošetrujúcim lekárom.
Pôvodná cena: 145 €
Ušetríte: 45 € (31%)
Cena: 100 €
Na sklade - ihneď posielame

Balíček s kyselinou hyalurónovou pre dokonalú hydratáciu

Rozmaznávajte sa s hydratačnými favoritmi a najobľúbenejšou kozmetikou s kyselinou hyalurónovou od Medik8. Mäkká čelenka Medik8 udrží vaše vlasy pohodlne mimo tvár, zatiaľ čo budete aplikovať dvojkrokovú nočnú masku H.E.O., ktorá pleť nabije sviežosťou až na 72 hodín.* Účinok pleťovej masky zdvojnásobí sérum Hydr8 B5 Intense. Self-care Sunday Collection je perfektný darček pre okamžitú aj dlhodobú hydratáciu suchej, dehydratovanej a unavenej pleti.

Čo nájdete v balíku Self-Care Sunday Collection?

  • H.E.O. Mask
  • Hydr8 B5 Intense
  • Bavlnená Medik8 čelenka

H.E.O. MASK H.E.O. MASK Doprajte svojej pleti maximálnu dávku hydratácie a prebúdzajte sa s vyhladenou, obnovenou a zjemnenou pleťou vďaka H.E.O. MASK, nočnej hydratačnej maske, ktorá sa v dvoch krokoch postará nielen o zvlhčenie pleti, ale aj vyhladenie jemných rýh a vrások. 68 €

HYDR8 B5 INTENSE HYDR8 B5 INTENSE Najobľúbenejšie hydratačné sérum HYDR8 B5 od Medik8 teraz vo verzii INTENSE na ešte intenzívnejšiu hydratáciu a obnovu pleti s obsahom prirodzene zvlhčujúcich faktorov a komplexu aktívnych látok, ktoré navyšujú vlastné produkty kyseliny hyalurónovej v koži. 69 €

*Doložené nezávislou klinickou štúdiou na maske H.E.O. Testované na 35 účastníkoch počas 4 týždňov.