Veľkosť balenia: 2 ks

Vianočný balíček Beauty od ANNA BRANDEJS

Collagen+11 ANNA BRANDEJS & Beautiful Hair ANNA BRANDEJS

Vianočný balíček Beauty obsahuje všetko, čo potrebujete pre krásne a husté vlasy, a zároveň rybí kolagén s ceramosidmi pre dokonalý a mladistvý vzhľad pleti. Okrem toho v obľúbených doplnkoch stravy nájdete dôležité vitamíny a minerály, ktoré prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému, kože a psychickej činnosti. S vianočným balíčkom získate doplnky stravy lacnejšie o 12 € vo sviatočnom darčekovom balení so sviečkou.

Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Balíček pre krásu od ANNA BRANDEJS

Vo vianočnom balíčku Beauty od ANNA BRANDEJS nájdete dva najobľúbenejšie doplnky stravy pre vašu krásu.

Collagen+11 ANNA BRANDEJS sa postará o vyhladenie vrások a jemných rýh, zlepšuje pružnosť a hydratáciu pleti a poskytuje pokožke ideálnu výživu. Pretože pre krásnu a mladistvú pleť nestačí len používať kvalitnú kozmetiku. 

Collagen+11 ANNA BRANDEJS, ktorý podporí krásu aj zdravie pleti vďaka najkvalitnejšiemu rybiemu kolagénu a ďalším 11 bioaktívnym látkam. Tie spoločne pôsobia synergicky - vzájomne sa podporujú vo svojom účinku pre najlepší vplyv na pleť. Okrem toho štyri z nich (vitamín C, vitamín D, zinok, meď) prispievajú k správnemu fungovaniu imunity.

Collagen+11 ANNA BRANDEJS Collagen+11 ANNA BRANDEJS Zdokonaľte svoju pleť zvnútra s Collagen+11 ANNA BRANDEJS s najčistejším rybím kolagénom a patentovanými Ceramosidmi. Získajte spevnenú a vyhladenú pleť vďaka doplnku stravy, ktorý pomáha vyhladiť vrásky, rozjasniť a zjemniť pleť. 75 €

Beautiful Hair ANNA BRANDEJS pre krásne, husté vlasy dodá vlasovým vačkom živiny dôležité pre ich výživu aj ochranu pred poškodením stresom, zlou životosprávou či znečistením. Svetovo jedinečné zloženie výživového doplnku navrhla sama Anna Brandejs, aby zastavila starnutie vlasov, ich vypadávanie i šedivenie. Látky v Beautiful Hair ANNA BRANDEJS majú dohromady až 77 schválených zdravotných tvrdení podľa nariadenia komisie EÚ.

Beautiful Hair ANNA BRANDEJS Beautiful Hair ANNA BRANDEJS Triumf pre vaše vlasy je práve teraz ešte účinnejší. Beautiful Hair ANNA BRANDEJS je z našej ponuky doplnkov stravy na vlasy najobľúbenejší. Práve teraz sme jeho zloženie vylepšili a pridali ďalších 5 aktívnych látok. Zastavte starnutie vlasov, ich vypadávanie a dokonca šedivenie a získajte konečne krásne a zdravé vlasy, o ktorých snívate – s Beautiful Hair ANNA BRANDEJS!  48 €