Vianočný balíček CSA Philosophy

Vianočný balíček CSA Philosophy predstaví aj vám anti-agingovou filozofiu britskej firmy Medik8, ktorá spočíva v kombinácii vitamínu C, SPF a vitamínu A. Chcete spomaliť starnutie pleti a poskytnúť jej omladenie? Vo svete CSA je to možné.
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Zakladateľ firmy Medik8 Elliot Isaacs tvrdí, že ak začnete dodržiavať zásady CSA filozofia, za desať rokov budete vyzerať o desať rokov mladšie. Vyskúšajte si základné produkty, vďaka ktorým pre vás bude dodržiavanie týchto zásad hračka.

1. Čistenie pleti

Pred aplikáciou akéhokoľvek produktu, či je ráno alebo večer, je vždy potrebné pleť vyčistiť a pripraviť ju na absorpciu účinných látok. Surface Radiance Cleanse (40 ml) obohatený povzbudzujúcou citrusovou vôňou a obsahujúci exfoliačnú zmes kyseliny mandľovej, mliečnejsalicylovej, jemne obnovuje a čistí pleť tak, aby odhalil jej jemnosť a žiarivosť. Objavte mladistvú a rozžiarenú pokožku.

SURFACE RADIANCE CLEANSE SURFACE RADIANCE CLEANSE Osviežujúci čistiaci produkt, ktorý jemne obnovuje povrch pleti vďaka komplexu látok podporujúcich exfoliáciu, vás zbaví rozšírených pórov a vyčistí vašu pleť. Odstráni aj prvé známky starnutia problematickej pleti. Pleť je po aplikácii zjemnená, rozžiarená a prečistená bez pocitu suchosti či pnutia. Užite si dvojitú exfoliačnú silu AHA a BHA kyselín a extraktov z citrusových plodov a mangostanu. 27 €

2. Vitamín C

Naštartujte vaše ráno s C-Tetra + Intense (10 ml), silným antioxidačným sérom obohateným o vitamín C, výťažok z červeného ženšenu, vitamín F a marakujový olej. Tieto vyživujúce účinné látky v koži navyšujú produkciu kolagénu, minimalizujú nadmernú pigmentáciu a chránia pred škodlivým vplyvom voľných radikálov. Pokožka je hĺbkovo hydratovaná, rozžiarená a farebne zjednotená a získava omladený vzhľad.

C-TETRA LUXE C-TETRA LUXE Sérum C-TETRA v ešte účinnejšej verzii, to je C-TETRA LUXE. Spomaľuje proces starnutia pleti, rozjasňuje a vyhladzuje vrásky, a navyše ešte silnejšie pôsobí preventívne proti hyperpigmentácii. Obsahuje totiž väčšiu dávku vitamínu C, spoločne s ďalšími rozjasňujúcimi a vyživujúcimi zložkami, ktoré v základnom sére chýbajú. Ideálne pre zrelú pleť alebo ako váš ďalší krok v starostlivosti o pleť s vitamínom C. 72 €

3. SPF

Ďalším krokom pre omladenie pleti v duchu filozofie CSA je ochrana pred slnečným žiarením. Tú pleti poskytnete aplikáciou hydratačného denného krému Advanced Day Total Protect (50 ml), ktorý sa ľahko vstrebáva a chráni pleť pred poškodením vonkajším prostredím. Širokospektrálna ochrana 5 * proti UVA a SPF 30 proti UVB, technológia anti-pollution proti poškodeniu pleti znečistením, ďalej pred infračerveným a modrým žiarením a samozrejme proti AGE poškodením produktami pokročilej glykácie, sa postarajú o redukciu vrások a viditeľných a rýh a pôsobia preventívne proti ich ďalšiemu formovaniu.

ADVANCED DAY TOTAL PROTECT ADVANCED DAY TOTAL PROTECT Potrebujete hydratovať pokožku a zároveň redukovať vrásky? Radi by ste pleť chránili pred slnečným žiarením? Tento bohatý revitalizačný denný krém poskytuje komplexné anti-ageing a hydratačné riešenie pre zrelú a normálnu až suchú pleť. Navyše obsahuje SPF 30, takže pokožku chráni pred UV žiarením. 68 €

4. Vitamín A

Filozofiu CSA uzatvára vitamín A čiže retinol v sére Retinol 3TR + Intense (5 ml), ktorý obnovuje pokožku a zdokonaľuje jej vzhľad, zatiaľ čo vy spíte. Okrem retinolu je obohatený o skvalan a klimbazol, ktoré navyšujú účinnosť vitamínu A, bez toho, aby zvyšovali riziko podráždenia. Jemné linky a vrásky budú redukované, pleť bude spevnená a rozžiarená, na dotyk jemnejšia ako hodváb. Zobuďte sa s mladistvo svieži pleťou!

INTELLIGENT RETINOL 3TR INTELLIGENT RETINOL 3TR Používate bežný retinol proti vráskam, ale chcete viac? Naštartujte svoju večernú starostlivosť o pleť super intenzívnym sérom sérom INTELLIGENT RETINOL 3TR s 0,3% vitamínom A, ktoré navyše obsahuje skvalan a klimbazol pre ešte lepší anti-aging efekt. 46 €