Vianočný balíček Gentle Repair Skincare System pre obnovu poškodenej a precitlivenej pleti

Má vaša pleť sklony k začervenaniu, vzniku šupiniek, často pne či svrbí? Vianočný balíček Gentle Repair Skincare System vám od týchto nepríjemných prejavov uľaví a zároveň vám bude vstupenkou ku krásnej a zdravej pleti.
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Gentle Repair Skincare System je sada starostlivosti o pleť s profesionálnou silou, ktorá bola starostlivo vyvinutá tak, aby upokojila citlivú pokožku. Vďaka silnému komplexu anti-redness a protizápalovým účinkom urýchľuje regeneráciu pokožky a minimalizuje podráždenie, začervenanie a pnutie. Po ošetrení je koža upokojená, nepáli a jej farebný tón je vyvážený.

 
Čistenie, korekcia, hydratácia, regenerácia a prevencia, to je päť jednoduchých krokov k zdravej a kľudnej pleti bez tendencií k podráždeniu, precitlivenosti a erytému, s ktorými vás zoznámi vianočný balíček Gentle Repair Skincare System. Ten predstavuje komplexnú starostlivosť o poškodenú a citlivú pleť a ideálne je tiež čoby starostlivosť o pleť po laserovom ošetrení.
 

1. Čistenie: Red ALERT® Cleanse

Ľahká čistiaca pena, ktorá odstraňuje make-up a nečistoty. Upokojuje pokožku a redukuje začervenanie, súčasne zvlhčuje kožu, aby sa zabránilo ďalšiemu podráždeniu. Po použití je koža čistá, upokojená a jej tón vyvážený.
 
  • Návod na použitie: Každé ráno a večer, naneste pumpičkou do dlane malé množstvo peny a vmasírujte na vlhkú tvár a krk. Opláchnite vodou a osušte.
  • Objem produktu: 40 ml
 

2. Korekcia: Red ALERT® Serum

Upokojujúce sérum, ktoré spôsobí okamžitú úľavu, bojuje s citlivosťou a začervenaním pokožky. Jemná konzistencia splynie s pokožkou, ochladzuje ju a účinne zmierňuje pálenie. Tón kože je vyvážený a pleť upokojená a bez podráždenia.
 
  • Návod na použitie: Po očistení pokožky rozotrite 4 kvapky séra po celej tvári a krku. Nechajte absorbovať pred použitím Hydr8 ™ B5.
  • Objem produktu: 5 ml
 

3. Hydratácia: Hydr8 ™ B5

Vysoko účinné hydratačné sérum, ktoré obsahuje aktívny komplex kyseliny hyalurónovej a vitamínu B5 zvyšujúcich hydratáciu, aby došlo k okamžitej úľave pre suchú a napnutú pokožku. Prepracovaný systém okamžite zvyšuje hladinu hydratácie a súčasne vyživuje hlbšie vrstvy pokožky, aby zadržiavali vlhkosť uzamknutú vnútri.
 
  • Návod na použitie: Rozotrite 6 kvapiek séra na tvár a krk. Nechajte absorbovať pred použitím Ultimate Recovery ™.
  • Objem produktu: 10 ml
 

4. Regenerácia: Ultimate Recovery ™

Bohatý regeneračný krém, ktorý poskytuje intenzívnu starostlivosť veľmi suchej a poškodenej pleti. Pri pravidelnom používaní spevňuje pokožku, aby udržala dlhodobú hydratáciu a súčasne si na povrchu vytvorila ochrannú bariéru, ktorá minimalizuje ďalšie podráždenie. Vyvinuté pre skrátenie doby liečby po estetických zákrokoch.
 
  • Návod na použitie: Každé ráno a večer po použití séra vmasírujte krém do pokožky tváre. Nechajte 2-3 minúty absorbovať pred použitím Physical Sunscreen.
  • Objem produktu: 15 ml
 

5. Prevencia: Physical Sunscreen

Vysoko účinný opaľovací krém so SPF 30, ktorý ponúka ochranu proti voľným radikálom, je obohatený širokospektrálnym UV faktorom a aktívnymi látkami, ktoré chránia kožu pred znečisteným ovzduším. Pomáha predchádzať poškodeniu pokožky slnečným žiarením, a pôsobí tak proti predčasnému starnutiu pokožky. Rýchlo sa vstrebáva, neobsahuje nanočastice, ani nezanecháva žiadne stopy na koži.
 
  • Návod na použitie: Každé ráno ako posledný krok starostlivosti o pleť vmasírujte malé množstvo na oblasť tváre, krku a dekoltu. Opakujte počas dňa pre maximálnu ochranu.
  • Objem produktu: 15 ml
 
Množství vánočných balíčkov je obmedzené, ponuka platí iba do výprodeje zásob.