Vianočný balíček Krásne vlasy, koža a nechty

Získajte s týmto vianočným balíčkom mladistvo vypnutú pleť bez vrások, hustú hrivu a pevné nechty. Kolagén a kyselina hyalurónová sa okrem toho postarajú aj o bezbolestný a hladký pohyb kĺbov. Tretí výživový doplnok v tomto balíčku navyše získate úplne zadarmo!
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.
Kto by nechcel mať pevné nechty, husté vlasy, vypnutú pleť a ako bonus zdravé kĺby? Vďaka Vianočnému balíčku Krásne vlasy, koža a nechty to získate všetko!
 

Čo Vianočný balíček Krásne vlasy, koža a nechty obsahuje?

V balíčku nájdete výživový doplnok pre hustotu vlasov BEAUTIFUL HAIR by Brandeis Clinic, ktorý pozitívne pôsobí nielen na vlasy, ale tiež na kvalitu nechtov a obsahuje veľa dôležitých vitamínov a minerálov, výživový doplnok DIAMOND COLLAGEN + HA by Brandeis Clinic pre krásnu pleť a bezbolestný pohyb a ako bonus od nás získate produkt ANTI-OX by Brandeis Clinic nabitý silnými antioxidantmi.
 

BEAUTIFUL HAIR by Brandeis Clinic

Problémy s vlasmi, ich vypadávanie či štiepenie môže mať mnoho príčin, často je však na vine nedostatok dôležitých živín. Všetky, ktoré sú pre kvalitu a rast vlasov kľúčové, získate z výživového doplnku BEAUTIFUL HAIR by Brandeis Clinic. Pozitívnym vedľajším účinkom je, že tieto živiny z väčšiny podporujú tiež zdravie a pevnosť nechtov. Dve kapsule denne tak vyrieša hneď dva problémy!
 
 

DIAMOND COLLAGEN + HA by Brandeis Clinic

Kolagén a kyselina hyaluronová sú dve telu vlastné látky. Prirodzene sa vyskytujú v kĺboch ​​a koži. Ak ich teda dodáte organizmu, podporíte nielen zdravie kĺbov, ale aj pleti. Obe dve látky totiž podporujú jej hydratáciu, pevnosť a vyhladenie vrások. DIAMOND COLLAGEN + HA by Brandeis Clinic navyše obsahuje 62% odporúčanej dennej dávky vitamínu C, ktorý zlepší absorpciu kolagénu a kyseliny hyalurónovej a navyše podporí vašu imunitu a ochráni vás pred chrípkou, ktorá "poletuje" všade okolo.
 
 

ANTI-OX by Brandeis Clinic

Oxidácia a oxidačný stres sú významnou príčinou telesného starnutia. Preto je vhodné dodať organizmu antioxidanty, ktoré zmierňujú negatívny vplyv voľných radikálov. Medzi najsilnejšie antioxidanty patrí pycnogenol, extrakt z borovice morskej, ktorý je hlavnou účinnou látkou výživového doplnku ANTI-OX by Brandeis Clinic. Popri pycnogenole obsahuje aj ďalší silný antioxidant, vitamín C. Spoločne chráni zdravie celého organizmu a najmä kardiovaskulárneho a imunitného systému. Vo vianočnom balíčku získate ANTI-OX by Brandeis Clinic úplne zadarmo.