Vianočný balíček Midnight Miracle

Užite si dlhé zimné večery s vianočným balíčkom Midnight Miracle. Vaša pleť si vďaka nemu užije komplexnú nočnú starostlivosť od čistenia až po záverečnú celonočnú hydratáciu. A až sa ráno prebudíte, vaša pleť bude ako znovuzrodená - svieža, spevnená a mladistvo rozžiarená.
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Vianočný balíček Midnight Miracle obsahuje štyri produkty, ktoré vás prevedú štyrmi krokmi ideálnej večernej starostlivosti o pleť.

1. krok: Čistenie

Prvým produktom je Cream Cleanse (40 ml), krémový čistič pleti, ktorý pleti poskytuje jemnú exfoliáciu vďaka obsahu kyseliny mandľovej. Vďaka tomu vašu pleť zbaví nečistôt aj make-upu. S obsahom prírodného glycerínu, kakaového masla a oleja zo sladkého pomaranča pleť vyživí, hydratuje a hĺbkovo prečistí. Po vyčistení je vaša pleť zjemnená, hladká a žiarivá. Už žiadne pnutie po čistení pleti!

CREAM CLEANSE CREAM CLEANSE Čistenie suchej či citlivej pleti býva často komplikované, pleť pôsobí napnuto alebo je podráždená. CREAM CLEANSE odstráni každodenné nečistoty i make-up šetrne, pleť upokojí. Hydratáciu pleti zaistí kakaové maslo, pomarančový olej a glycerín. Vďaka novému zloženiu s CREAM CLEANSE teraz ľahko odlíčite i očné okolie. 27 €

2. krok: Sérum s retinolom

Druhý produkt z balíčka je nové sérum Retinol 3TR + Intense (5 ml), vylepšená verzia klasického retinolové séra Retinol 3TR obohatená naviac o skvalan a klimbazol, ktoré navyšujú účinnosť obsiahnutého vitamínu A, bez toho, aby zvyšovali riziko podráždenia. Retinol 3TR + Intense jemne obnovuje pokožku a kompletne mení vzhľad a pocit z vašej pleti, kým spíte. Jemné linky a vrásky sú dramaticky redukované, pleť je žiarivejšia, zjednotená a na dotyk jemnejšie než hodváb.

INTELLIGENT RETINOL 3TR INTELLIGENT RETINOL 3TR Používate bežný retinol proti vráskam, ale chcete viac? Naštartujte svoju večernú starostlivosť o pleť super intenzívnym sérom sérom INTELLIGENT RETINOL 3TR s 0,3% vitamínom A, ktoré navyše obsahuje skvalan a klimbazol pre ešte lepší anti-aging efekt. 46 €

3. krok: Nočný očný krém

Čo by to bolo za večernú starostlivosť bez nočného očného krému? Advanced Night Eye (15 ml) je obohatený o patentovaný Midnight Repair Complex s obsahom silných antioxidantov získaných z extraktov z dragon fruit a aljašskej čučoriedky. Vybrané účinné peptidy spevňujú pleť a redukujú vrásky okolo očí, pleť je hydratovaná, regenerovaná a viditeľne svieža. Vďaka hesperidínu a kofeínu sa v očnom okolí zlepšuje cirkulácia a dochádza k redukcii opuchov a tmavých kruhov pod očami. Pre ešte lepšie anti-ageing výsledky je ideálne kombinovať Advanced Night Eye s vitamínom A, napríklad v podobe očného séra s retinolom Retinol Eye TR.

ADVANCED NIGHT EYE ADVANCED NIGHT EYE Unavené očné okolie potrebuje špeciálnu starostlivosť, ktorú mu dodá ADVANCED NIGHT EYE. Nočný očný krém sa aj cez svoje nabité zloženie rýchlo vstrebáva a okamžite začína starať o jemnú pleť v očnom okolí, zatiaľ čo vy naberáte energiu počas spánku. Pripravte sa na ranný omladený vzhľad s redukovanými vráskami aj opuchmi a tmavými kruhmi pod očami. 49 €

4. krok: Hydratácia pleti až do rána

Záver starostlivosť patrí hydratácii s bohatým krémom Advanced Night Restore (50 ml), ktorý bojuje proti viditeľným známkam starnutia a pleť doslova zahrnie vlahou. Patentovaný Midnight Repair Complex ktorý maximalizuje účinok prirodzenej nočné obnovy pleti, zanecháva pokožku viditeľne mladšia a jemnú. Obsiahnuté ceramidy obnovujú integritu pleti, posilňujú ju a hĺbkovo vyživujú. Ráno bude vaša pleť s Advance Night Restore žiariť!

ADVANCED NIGHT RESTORE ADVANCED NIGHT RESTORE Omlaďte svoju pleť cez noc s týmto hydratačným krémom a prebúdzajte sa každé ráno so sviežou, žiarivou a rozjasnenou pleťou. ADVANCED NIGHT RESTORE zastavuje proces starnutia a vyhladzuje už vzniknuté vrásky. 69 €

Darček pre vaše krásne sny: Prírodný levanduľový vankúšik

Zmiernite každodenný stres a napätie vďaka nášmu prírodnému levanduľovému vankúšiku. S malým vankúšikom infusovaným čistou levanduľou si užijete maximálnu relaxáciu a podporíte regeneráciu. Levanduľové kvetinové tóny navodzujú pokojnú atmosféru, ideálny spoločník pre večerný odpočinok.