Vianočný balíček pre redukciu akné

Využite silu produktov proti akné BetaGel a Beta Moisturise so zľavou 20% na oba prípravky a nechajte svoju pleť zažiariť zdravím vďaka exkluzívnemu vianočnému balíčku - Redukcia akné. Už žiadne pupienky ani lesklá a mastná pokožka!
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.
Dokonalá pleť bez viditeľných prejavov akné, ktorá na prvý pohľad žiari zdravím, to nemusí byť nedosiahnuteľný sen. Vyskúšajte kombináciu účinných produktov proti akné BetaGel a Beta Moisturise od značky Medik8 v tomto exkluzívnom vianočnom balíčku.
 

Čo balíček Redukcia akné obsahuje?

 

BetaGel

Zbaviť sa, alebo aspoň obmedziť prejavy akné nebýva ľahké. Komplexný prípravok pre problematickú pleť BetaGel má antibakteriálny a protizápalový účinok, preto je schopný tieto nepríjemné prejavy redukovať. Reguluje aj produkciu kožného mazu, čím prispieva k eliminácii nepríjemných "pupienkov". Pravidelné používanie prípravku BetaGel vašu pokožku upokojí a zjemní. Vďaka tomuto ľahko vstrebateľnému gélu máte dlhodobú prevenciu proti akné zaručenú.
 

Beta Moisturise

Akokoľvek sa to zdá kontraproduktívne, i mastnú pleť s tendenciou k vzniku akné je potrebné každodenne hydratovať. Využite k tomu ľahký zmatňujúci denný krém bez obsahu olejov Beta Moisturise. Vďaka šiestim kľúčovým ingredienciám vás tento hydratačný krém zbaví akné a navyše bude pôsobiť ako prevencia jeho vzniku. Pomôžte svojej pleti k zdraviu a kráse s probiotikami, niacínamidom, ethyl linolátom, škoricou, beta-glukánom a kyselinou laurovou.