Vianočný balíček proti vypadávaniu vlasov

Zbavte sa konečne s balíčkom od značky Renokin nadmerného vypadávania vlasov a získajte vďaka tejto exkluzívnej vianočnej ponuke 2 + 1 Renokin sérum proti vypadávaniu vlasov zadarmo. Tri za cenu dvoch, to musíte využiť!
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Čo obsahuje Vianočný balíček proti vypadávaniu vlasov?

Zvýšené vypadávanie vlasov potrápi v priebehu života takmer každého človeka. U niekoho sú vlasy oslabené zlou výživou, ďalší pozoruje zvýšené padanie vlasov na jeseň a na jar, iní zažívajú ústup vlasov v tzv. kútoch. Sérum proti vypadávaniu vlasov Renokin však napomáha všetky tieto stavy pri pravidelnom a dlhodobom používaní zvrátiť. Využite preto túto exkluzívnu vianočnú ponuku, kde k dvom prípravkom získate ešte tretí úplne zadarmo.
 

Sérum proti vypadávaniu vlasov Renokin

Sérum proti vypadávaniu vlasov Renokin obsahuje aktívne zložky, ktoré nielen, že zastavujú padanie vlasov, ale aj podporujú ich opätovný rast. Sérum Renokin obnovuje a vyživuje poškodené vlasové vačky, ktoré potom môžu produkovať vlasové vlákno. Sérum navyše podporuje prekrvenie pokožky hlavy a celkovo ju revitalizuje. Už žiadne svrbenie!
 
Pelo Baum sérum Pelo Baum sérum Zastavte konečne vypadávanie vlasov a získajte opäť husté vlasy, po ktorých túžite. Peptidy, prírodné výťažky a vitamíny v sére Pelo Baum spoločne s technológiou nanokapsúl udržujú vlasovú časť hlavy zdravú a vlasom poskytujú dostatok kľúčových živín. Vlasy vďaka tomu prestávajú vypadávať, šedivieť, a naopak začínajú opätovne rásť v tej najlepšej kvalite. 67 €