Vianočný balíček Rozjasnenie a obnova pleti v troch krokoch s vitamínovým sérom C-Tetra

Zoznámte sa s tromi najobľúbenejšími produktmi v našom internetovom obchode, vďaka ktorým získate rozjasnenú, obnovenú a mladistvo vyzerajúcu pleť sa zjednoteným farebným tónom a redukovanými vráskami.
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Získajte žiarivú a regenerovanou pleť bez nedokonalostí a vrások!

Čistenie, denná ochrana a nočná korekcia, to sú tri základné kroky k mladistvo rozjasnenej a obnovenej pleti, ktorú dosiahnete s našimi najobľúbenejšími a najpredávanejšími produktmi: gélovým produktom na prečistenie pórov, antioxidačným sérom s vitamínom C a nočným retinolovým sérom!

 

1. Čistenie: poreCleanse ™ Gel

Gélový prípravok pre hĺbkové čistenie pórov zlepšuje obnovu buniek a bojuje proti starnutiu pokožky. Komplex AHA a BHA kyselín okamžite odstraňuje make-up, každodenné nečistoty a odumreté kožné bunky, čím odhaľuje mladšiu žiarivú pleť. Po jedinom použití je pokožka hladšia, zjemnená a jej tón rovnomernejší, zatiaľ čo póry sú viditeľne prečistené.
 
  • Návod na použitie: Každé ráno a večer, naneste malé množstvo gélu do dlane a vmasírujte na vlhkú tvár a krk. Potom opláchnite a tvár osušte.
  • Objem produktu: 40 ml
 

2. Ochrana cez deň: C-Tetra®

Vysoko účinné sérum s vitamínom C má vynikajúce antioxidačné účinky. Ľahko a jednoducho vstrebateľné, chráni pokožku pred voľnými radikálmi, čím minimalizuje viditeľné známky starnutia kože. Súčasne zlepšuje textúru pokožky a celkový jas.
 
  • Návod na použitie: Každé ráno po očistení pokožky a pred použitím Ultimate Recovery ™ rozotrite 4 kvapky séra po celej tvári a krku.
  • Objem produktu: 10 ml
 

3. Korekcia cez noc: Retinol 3 TR ™

Ľahké sérum s vitamínom A, ktoré omladzuje pokožku cez noc. Účinné látky spevňujú a obnovujú pokožku, čím pomáhajú redukovať hĺbku vrások a vyrovnávajú nerovnomerný tón pleti.
 
  • Návod na použitie: Večer pred použitím Ultimate Recovery ™ vmasírujte 4 kvapky Retinol 3 TR ™ na tvár a krk. Retinol by sa mal dávkovať postupne. Prvé 2 týždne aplikujte každý tretí deň. 3. a 4. týždeň aplikujte každý druhý deň. Po prvom mesiaci používania môžete už aplikovať každý deň.
  • Nutná je ochrana pred slnkom: Pri používaní retinolu sa neopaľujte a vyhnite sa vystavovanie priamemu slnku bez použitia prípravku s vysokým ochranným faktorom po aplikácii séra. V prípade tehotenstva alebo dojčenia konzultujte použitie so svojím ošetrujúcim lekárom, pretože tento produkt obsahuje vitamín A.
  • Objem produktu: 5 ml
 
Množství vánočných balíčkov je obmedzené, ponuka platí iba do výprodeje zásob.