Vianočný balíček White Balance Kit pre redukciu nadmernej pigmentácie

Snívate o bielych Vianociach a o bielej, rozžiarenej pleti bez nevzhľadných pigmentových škvŕn? V tom prípade by ste si mali pod stromček želať tento ultra účinný depigmentačný balíček White Balance Kit, ktorý vás už za 14 dní zbaví nadmernej pigmentácie a prežiari vašu pleť.
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

White Balance Kit s profesionálnou silou je 4-stupňový depigmentačný set pre zosvetlenie pokožky, ktorý rozjasňuje pleť a redukuje pigmentové škvrny. Patentovaná technológia Oxyresveratrol (Oxy-R) rozkladá nánosy kožného farbiva melanínu, a vďaka tomu zabraňuje budúcemu vzniku tmavých škvŕn na koži.

 
Čistenie, korekcia, ochrana a obnova, to sú štyri základné kroky, ktoré vám v tomto unikátnom depigmentačnom balíčku White Balance Kit umožnia redukovať nevzhľadnú nadmernú pigmentáciu, zjednotia farebný tón pleti, rozžiaria ju a vás opticky omladia!
 
Vo vianočnom balíčku White Balance Click nájdete tie najúčinnejšie produkty určené na boj s hyperpigmentáciou: luxusný čistiaci produkt, ultra účinné, ale zároveň jemné zosvetľujúce sérum, rozjasňujúci denný krém a intenzívny nočný krém! Oproti tomu, keby ste si produkty kupovali zvlášť, ušetríte s vianočným balíčkom ?? Eur!
 

1. Čistenie: creamCleanse

Tento luxusný krémový čistiaci prípravok bol navrhnutý tak, aby jemne vyčistil a rozjasnil pokožku. Kyselina L-mandľová má vysoko obnovujúce a exfoliačné účinky a jemne odstraňuje make-up a nečistoty, zatiaľ čo výživné látky, ako je kakaové maslo a pomarančový olej, napomáhajú v pleti uzamknúť vlhkosť a prepožičiavajú jej rozjasnený a prežiarený vzhľad.
 
  • Návod na použitie: Každé ráno a večer jemnými krúživými pohybmi vmasírujte malé množstvo prípravku na suchú tvár. Potom odstráňte pomocou teplého, vlhkého obrúska, alebo pomocou čistého vatového tampónu.
  • Objem produktu: 250 ml
CREAM CLEANSE CREAM CLEANSE Čistenie suchej či citlivej pleti býva často komplikované, pleť pôsobí napnuto alebo je podráždená. CREAM CLEANSE odstráni každodenné nečistoty i make-up šetrne, pleť upokojí. Hydratáciu pleti zaistí kakaové maslo, pomarančový olej a glycerín. Vďaka novému zloženiu s CREAM CLEANSE teraz ľahko odlíčite i očné okolie. 27 €
 

2. Korekcia: White Balance® Click Oxy-R

Ultra rozjasňujúce sérum s jemnou, kašmírovú konzistenciou, ktoré účinne zabraňuje zmene farby pokožky, zvyšuje jej jas a zjednocuje jej farebný tón. Unikátna patentovaná látka Oxyresveratrol (Oxy-R) bráni hromadeniu kožného pigmentu melanínu a pomáha redukovať nadmernú pigmentáciu iba počas 14 dní používania. Jej účinnosť preverilo testovanie White Balance® Click Oxy-R.
 
White Balance® Click Oxy-R je ideálna alternatíva pre osoby s vyššou citlivosťou na kyselinu kojovú alebo pre osoby, ktoré sa chcú vyvarovať užívaniu hydrochinónu, ktorý je považovaný za potenciálne rizikovú látku pri topickej aplikácii.
 
  • Návod na použitie: Ráno a večer po očistení pleti naneste 4-5 kvapiek White Balance Click Oxy-R priamo na pokožku. Rozotrite rovnomerne po celej oblasti tváre.
  • Objem produktu: 2 x 10 ml
 

3. Ochrana: White Balance® Brightening Day Cream

Tento rozjasňujúci denný krém navrhnutý s ochranou UVA / UVB pomáha redukovať tmavé škvrny a zabraňuje poškodeniu slnečným žiarením. Vysoko účinná látka Oxyresveratrol sa zameriava na tmavé škvrny a zvyšuje celkový jas pleti. Obsahuje vitamín C, ktorý neutralizuje voľné radikály, a tým ešte viac chráni pokožku pred ďalším poškodením UV žiarením.
 
  • Návod na použitie: Každé ráno po aplikácii séra White Balance ™ Click Oxy-R, rozotrite malé množstvo krému na tvár, krk a dekolt.
  • Objem produktu: 30 ml
 

4. Obnovenie: White Balance® Brightening Night Cream

Účinné aktívne látky Oxyresveratrol a niacínamid pôsobia v tomto hutnom kréme počas noci, redukujú tmavé škvrny a zlepšujú celkový tón pleti. Vedľa redukcie hyperpigmentácie tieto aktívne látky súčasne intenzívne hydratujú pokožku.
 
  • Návod na použitie: Každý večer po aplikácii séra White Balance ™ Click Oxy-R, vmasírujte malé množstvo krému do pokožky tváre, krku a dekoltu.
  • Objem produktu: 30 ml
 
Množství vánočných balíčkov je obmedzené, ponuka platí iba do výprodeje zásob.