VIT-A-MIN by Brandeis Clinic

Obsahuje komplex 16 vitamínov, minerálov, ktoré podporia správne fungovanie celého organizmu a vašeho zdravia. Pre vyvážený energetický metabolizmus.
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Pre vaše zdravie a vitalitu

Správne fungovanie energetického metabolizmu je dôležité, abyste mali dostatok energie. Tu telo získava rozkľadom bielkovín, tukov a cukrov. Avšak k tomu, aby bola ich premena na energiu zaistená, potrebuje telo tiež dostatočné množstvo dôležitých vitamínov a minerálov. Ich komplex vám poskytne prírodne výživový doplnok VIT-A-MIN by Brandeis Clinic.
 

Zo 2 kapsúl denne získate všetko

Jeho denná dávka obsahuje viacej než 100% odporúčannej dennej dávky vitamínov B5, B2,B6, B9, B12, C, E, biotínu a chrómu a tiež dávku mangánu, molybdénu, selénu, zinku a vitamínu B1 a B3.
 
 

Buďte fit

  • Podporuje dobrý stav slizníc, kože a vlasov
  • Podporuje správne fungovanie imunitného systému
  • Napomáha zachovať zdravie kardiovaskulárnej a nervovej sústavy
  • Napomáha chrániť telesné tkanivo a organizmus pred oxidatívnym stresom vďaka obsahu silných antioxidantov

Doplnok stravy pre energiu

  • Podporuje vyvážený energetický metabolizmus
  • Prispieva k zlepšeniu psychickej činnosti
  • Napomáha znižovať mieru únavy a vyčerpania
 

Skutočne máte dostatok dôležitých živín?

Určené pre všetkých, ktorí chcú zostať zdraví a majú obavy, že im strava neposkytuje dostatok vitamínov a minerálov kľúčových pre správne fungovanie organizmu.

 

Unikátne zloženie 16 dôležitých vitamínov a minerálov 

Biotín (0,25 mg, 500% ODD):
Prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy, k normálnemu metabolizmu makroživín, k normálnej psychickej činnosti, k zachovaniu zdravých slizníc, pokožky a vlasov.
 
Chróm (0,058 mg, 144% ODD):
Prispieva k normálnemu metabolizmu makroživín, na udržanie normálnej hladiny glukózy v krvi.
 
Mangán (0,28 mg, 14% ODD):
Prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k udržaniu zdravých kostí, k normálnej tvorbe spojivových tkanív, k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
 
Molybdén (0,025 mg, 50% ODD):
Prispieva k normálnemu metabolizmu sírnych aminokyselín.
 
Riboflavín - vitamín B2 (2,8 mg, 200% ODD):
Prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy, k zachovaniu zdravých slizníc, k udržaniu normálnych červených krviniek, k udržaniu zdravej pokožky a zraku, normálnemu metabolizmu železa, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k zníženiu vyčerpania a únavy.
 
Selén (0,02 mg, 36% ODD):
Prispieva k normálnej spermatogenéze, k udržaniu zdravých vlasov a nechtov, k normálnej funkcii imunitného systému, k normálnej činnosti štítnej žľazy, k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
 
Tiamín - vitamín B1 (0,22 mg, 20% ODD):
Prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy, k normálnej psychickej činnosti, k normálnej činnosti srdca.
 
Vitamín A (0,4 mg, 50% ODD):
Prispieva k normálnemu metabolizmu železa, k zachovaniu zdravých slizníc, pokožky a zraku, k normálnej funkcii imunitného systému, podieľa sa na procese špecializácie buniek.
 
Kyanokobalamín - vitamín B12 (0,005 mg, 200% ODD):
Prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy, k normálnemu metabolizmu homocysteínu, k normálnej psychickej činnosti, k normálnej tvorbe červených krviniek, k normálnej funkcii imunitného systému, prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy. Podieľa sa na procese delenia buniek.
 
Pyridoxín - vitamín B6 (2,8 mg, 200% ODD):
Prispieva k správnej syntéze cysteínu, prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy, k normálnemu metabolizmu homocysteínu, k normálnemu metabolizmu bielkovín a glykogénu, k normálnej psychickej činnosti, k normálnej tvorbe červených krviniek, k normálnej funkcii imunitného systému, k zníženiu miery únavy a vyčerpania, k regulácii hormonálnej aktivity.
 
Vitamín C (80 mg, 100% 0DD):
Prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému počas intenzívneho fyzického výkonu a po ňom, k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu krvných ciev, k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kostí, k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu chrupaviek, k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu ďasien, kože a zubov. Prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy, k normálnej psychickej činnosti, k normálnej funkcii imunitného systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k zníženiu vyčerpania a únavy, zvyšuje vstrebávanie železa.
 
Vitamín E (35 mg, 292% ODD):
Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
 
Niacín - vitamín B3 (2,5 mg, 16% ODD):
Prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy, k normálnej psychickej činnosti, k zachovaniu zdravých slizníc a pokožky, k zníženiu vyčerpania a únavy.
 
Zinok (10 mg, 100% ODD):
Prispieva k normálnemu metabolizmu kyselín a zásad, k normálnemu metabolizmu sacharidov, k správnej kognitívnej funkcii, k normálnej syntéze DNA, k normálnej plodnosti a reprodukciI, k normálnemu metabolizmu makroživín a mastných kyselín, k normálnemu metabolizmu vitamínu A, k normálnej syntéze bielkovín, k udržaniu zdravých kostí, vlasov, nechtov a pokožky, na udržanie normálnej hladiny testosterónu v krvi, k udržaniu dobrého zraku. Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Podieľa sa na procese delenia buniek.
 
Kyselina listová - vitamín B9 (0,2 mg, 100% ODD):
Prispieva k rastu zárodočných tkanív v čase tehotenstva, správnej syntéze aminokyselín, správne krvotvorbe, látkovej premeny homocysteínu a správnej funkcie psychiky.
 
Kyselina pantoténová - vitamín B5 (6,54 mg, 109% ODD):
Prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej syntéze a metabolizmu steroidných hormónov, vitamínu D a niektorých neurotransmiterov. Prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania a k normálnej mentálnej činnosti.
 

Jedno balenie na mesiac

Konzumujte 2 kapsule denne počas jedla. Balení o obsahu 28 g (60 kapslí) vydrží na 1 měsíc.