White Balance Click Oxy-R - ultra depigmentačné sérum

Máte na tvári či rukách nevzhľadné pigmentové škvrny? A priali by ste si ich viditeľne redukovať už za 2 týždne? Alebo len chcete predísť ich vzniku a vyrovnať tón pleti? Pre vás všetkých je nové depigmentačné sérum ideálne.
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

Popis

White Balance Click Oxy-R je jemné sérum obsahujúce jedinečnú zložku s názvom Oxyresveratrol (Oxy-R™). Táto aktívna zložka veľmi účinne pomáha minimalizovať nadmernú pigmentáciu kože, zjednocuje tón pleti a zlepšuje celkový vzhľad slnkom poškodenej kože.
 
Produkt obsahuje 10 starostlivo vybraných aktívnych zložiek v patentovanej kombinácii, ktorá pomáha redukovať pigmentáciu kože a zároveň poskytuje pocit okamžitej hydratácie.
Vhodné pre tých, ktorí hľadajú alternatívu ku kyseline kojovej, retinoidom alebo hydrochinónu. Obsahuje vzácnu silicu Ylang Ylang z kvetov tropického stromu Kananga vonná pre prirodzenú a upokojujúcu vôňu.
 
Jedinečný klikaci systém a umiestnenie produktu do 2 samostatných fľaštičiek po 10 ml, zaručuje, že Oxy-R zložka zostáva stále čerstvá a preto účinná. Pre maximálne výsledky spotrebujte každú fľaštičku do 6 týždňov od jej aktivácie (prvé viditeľné výsledky sú už po 2 týždňoch).
 

Účinky

  • Vysoko efektívna redukcia nadmernej pigmentácie
  • Redukcia všetkých druhov pigmentácia (starecké škvrny, škvrny spôsobené UV žiarenie, melazma, pozápalové hyperpigmentácie, a pod.)
  • Zjednotenie tónu pleti
  • Prevencia vzniku tmavých škvŕn
 

Výhody

  • Najvyššia koncentrácia stabilizovanej extrémne depigmentačnej látky Oxyresveratrolu (0,5%) v produkte
  • Klikaci mechanizmus pre 100% stabilitu produktu po dobu až 60 dní od jeho aktivácie
  • Je rozpustný v lipidoch, okamžite sa teda vstrebáva do pokožky, nie je mastný
  • Vhodný pre tehotné i dojčiace ženy
 

Určené pre

Mužov a ženy
 

Zloženie (hlavné účinné látky)

Oxyresveratrol (Oxy-R) 0,5% - látka s extrémne vysokými depigmentačními účinkami s patentovanou technológiou, súčasne preukázateľne redukuje vrásky
Glukonolaktón - Poly-mliečna kyselina (PHA), ktorá má exfoliačné účinky na pokožku, rozbíja nahromadený pigment melanín v koži, hydratuje pokožku, chráni ju pred poškodením UV žiarením
Acetyl glycyl Beta-alanín - relatívne novo vyvinutý peptid, ktorý zosvetľuje pokožku
N-Acetyl Glukosamín & L-leucín - inhibujú 7 ciest vzniku pigmentácie, čím významne znižujú vznik tmavých škvŕn
 

Obsah balenia

2 x 10 ml (až 85 aplikácií)
 

Návod na použitie

Pred prvým použitím stlačte silno hornú časť viečka jednej fľaštičky a pretrepte roztok po dobu 30 sekúnd, aby sa oxyresveratrol umiestnený vo viečku dôkladne zmiešal so sérom. Bezfarebná kvapalina sa stane slabo žltou po kliknutí (to je normálny stav vzhľadom k prirodzenej hnedej farbe oxyresveratrolu). Zlikvidujte prázdne viečko a vymeňte ho za kvapkadlo, ktoré je v balení k dispozícii. Ráno a / alebo večer po očistení pleti naneste 3 kvapky White Balance Click Oxy-R priamo na pokožku. Rozotrite rovnomerne po celej oblasti tváre (vyhnite sa pohyblivým viečkam), krku a dekoltu. Nechajte vstrebať. Potom môžete aplikovať hydratačný prípravok podľa potreby.