YOUNG 4 EVER by Brandeis Clinic (Expirácia 30. 6. 2019)

Obsahuje 10 látok s antioxidačným účinkom, ktoré prispievajú k spomaleniu starnutia buniek, tkanív i celého organizmu. (Expirácia 30. 6. 2019)
Celý popis
Predaj toho produktu skončil.

(Expirácia 30. 6. 2019)

 

Pomáha spomaľovať starnutie všetkých buniek v organizme

Starnutie je úplne normálny fyziologický proces, ktorý je bohužiaľ nezvrátiteľný. Nepripravili sme pre vás teda elixír večnej mladosti, ale účinný výživový doplnok, ktorý je schopný vďaka unikátnemu zloženiu prispieť k spomaleniu starnutia telesných orgánov. Okrem toho pomáha povzbudiť aj psychickú činnosť a podporuje sviežosť organizmu. Umožnite svojmu telu zvrátiť tok času!
 

Naozaj unikátne zloženie 10tich látok, vrátane resveratrolu a koncentrovaných výťažkov

 
Pomocníkmi vám budú vitamín C, vitamín E, vitamín B12, resveratrol, vápnik, horčík, kyselina listová, zelený čaj a ginkgo biloba.
 
 

Účinný proti únave

  • Napomáha spomaľovať starnutie organizmu a telesných orgánov
  • Prispieva k zlepšeniu psychickej činnosti
  • Podporuje správne fungovanie imunitného systému
  • Napomáha znižovať pocity únavy a vyčerpania

Podpora srdca a ciev

  • Podporuje tvorbu kolagénu, ktorý nielen, že napomáha zdraviu ciev, kĺbov, kostí a chrupaviek, ale navyše je zodpovedný aj za mladistvý vzhľad pokožky
  • Napomáha zachovaniu zdravej kardiovaskulárnej i nervovej sústavy
 

TOP zloženie pre životnú vitalitu a elán

Resveratrol (50mg):
Priaznivo pôsobí na stav kardiovaskulárneho systému.

Koncentrovaný výťažok z listov Ginkgo biloba (50mg):
Jinan dvojlaločný je populárna rastlinná liečivka obľúbená po tisícročia za svoju pomoc pri posilňovaní pamäti, zlepšovaní krvného obehu a spomaľovaní starnutia organizmu. Vo výživovom doplnku YOUNG 4 EVER nájdete koncentrovaný extrakt z Ginkgo biloba, štandardizovaný na 24% flavónových glykozidov (látky zodpovednej za antioxidačný a protizrážanlivý účinok) a 6% terpenoidních laktónov, ktoré pomáhajú upravovať krvný prietok a môžu chrániť nervy.
 
Extrakt z listov zeleného čaju (200mg):
Zelený čaj obsahuje prirodzene prítomné polyfenoly, silné antioxidanty, ktoré prispievajú k ochrane všetkých buniek pred poškodením a tým pred chátraním organizmu. Vo výživovom doplnku YOUNG 4 EVER nájdete extrakt zo zeleného čaju štandardizovaný na 50% polyfenolov.
 
Vitamín C (200mg, 250% ODD):
Silný antioxidant, ktorý prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému. Podporuje tvorbu kolagénu, čím napomáha správnemu fungovaniu krvných ciev, kostí a chrupaviek a samozrejme zdraviu kože. Ďalej vitamín C podporuje metabolizmus, správnu činnosť nervovej sústavy a psychickú odolnosť. Navyše zvyšuje vstrebávanie železa.
 
Vitamín B12 (10μg, 400% ODD):
Podporuje fungovanie energetického metabolizmu, činnosť nervovej sústavy a dobrú psychiku. Prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania a napomáha správnej tvorbe červených krviniek.
 
Vitamín E (48mg, 400% ODD):
Účinný antioxidant, ktorý pomáha chrániť bunky pred poškodením oxidatívnym stresom.
 
Vápnik (200mg, 25% ODD):
Prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi, energetickému metabolizmu, činnosti svalov, funkcii nervových prenosov, funkcii tráviacich enzýmov, podieľa sa na procese delenia a špecializácie buniek. Vápnik je potrebný na udržanie dobrého stavu kostí a zubov.
 
Horčík (112mg, 29,8% ODD):
Prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania, k elektrolytickej rovnováhe, k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy a svalov, k normálnej syntéze bielkovín. Horčík prispieva k udržaniu zdravých kostí a zubov, podieľa sa na špecializácii buniek.
 
Kyselina listová (800μg, 400% ODD):
Prispieva k rastu zárodočných tkanív v čase tehotenstva, správnej syntéze aminokyselín, správnej krvotvorbe, látkovej premene homocysteínu a správnej funkcii psychiky.
 

Návod na použitie

Konzumujte 2 kapsule denne počas jedla. Obsah balenia je 100 kapsúl (hmotnosť obsahu: 54,5 g).