Bára: So starostlivosťou to moc nepreháňam, nechcem svoju pleť zbytočne presúšať

Bára: So starostlivosťou to moc nepreháňam, nechcem svoju pleť zbytočne presúšať

-Bára, 27, momentálne na brigáde v kaviarni, cez leto jazdí po festivaloch s vegetariánskym občerstvením, plánuje si dorobiť pedagogické minimum. Najviac ju ale zamestnáva jej krásny modrooký psík-

"Po návšteve Ázie používam len obyčajné mydlo. Keď mám pleť už veľmi vysušenú, natriem si ju krémom, ktorý mám práve po ruke. Akurát teraz mám napríklad harmančekový na ruky, a tak ho používam aj na tvár. Celé telo si umývam raz týždenne, pretože nechcem svoju pleť zbytočne vysušovať (samozrejme teraz nehovorím o istých partiách, tam hygienu vykonávam výrazne častejšie). Viem, že pokožka sa vie hydratovať a chrániť sama, len jej musím dať priestor. Raz za čas, keď vidím, už je moja pleť skutočne zanesená (ako napríklad teraz s príchodom jari), zájdem si ku kozmetičke, nech moju pleť zbaví nečistôt. Dávam si pozor aj na slnko, používam preto krémy s ochranným faktorom. A keď už potrebujem vyzerať "fresh" po nejakom tom fláme, používam tónovací krém. Jediné, čo ma zatiaľ trápi, sú kruhy pod očami, inak problémy s pleťou príliš neriešim. Ale hlavné je, že sa vždy snažím vyzerať tak, aby som bola sama so sebou spokojná. "
 

Rady Odborníka

Čistenie:

Báre by sme odporučili na čistenie pleti Cream Cleanse, nakoľko Cream Cleanse od klasického mydla pleť nevysuší.

Denná starostlivosť:

Pretože Báru trápia kruhy pod očami, odporučili by sme ju ako súčasť starostlivosti o pleť používanie prípravku Dark Circles Tinted Primer. Nielen, že redukuje vznik kruhov pod očami, ale vďaka prirodzeným minerálnym zložkám zmenšuje viditeľnosť už existujúcich kruhov. Navyše pôsobí preventívne proti vzniku vrások. Rovnako ako prípravok Eyelift na vrásky okolo očí.
Oba tieto produkty napomôžu zachovať Báre mladistvý vzhľad. Sama Bára zmieňuje, že sa snaží chrániť si pleť pred škodlivými UVA a UVB lúčmi. My by sme jej odporučili CC krém, ktorý slúži ako hydratačný krém a zároveň obsahuje ochranu proti slniečku SPF 25.
BaraBara
Staršie články:
Viktoria: Mám doma “mladíka” ,preto sa o seba dostatočne starám
Zachytené v uliciach31.5.2015

Viktoria: Mám doma “mladíka” ,preto sa o seba dostatočne starám

-Viktoria, 48, predavačka kozmetiky z Mŕtveho mora a pomôcok pre selfie fotky-

Helena: Aj po rokoch mám jazvy po akné
Zachytené v uliciach25.5.2015

Helena: Aj po rokoch mám jazvy po akné

Helena, 60, asistentka riaditeľa v súkromnej firme, ktorá sa už teší do dôchodku

Lucia: Na starostlivosť o pleť nemám čas ani silu
Zachytené v uliciach25.5.2015

Lucia: Na starostlivosť o pleť nemám čas ani silu

Lucia, 23, predavačka v obchode s potravinami